"Yangi Beltepa" - Shayxontohur tumanida joylashgan ekonom - klass turar joy majmuasi. Uning umumiy maydoni 1200 m² ni tashkil qiladi. Ikkita 5 qavatli uylar shunday joylashtirilganki, xonadoningiz kun davomida maksimal darajada quyosh nuri bilan yoritiladi. Ushbu bino g'ishtdan ikki qatlamli ko'rinishda qurilgan. Har qanday ob - havoga bardosh beradi, sifat darajasi esa o'zgarmaydi. Golden House qurilish kompaniyasi uy egalari uchun xonadonda va hovlida barcha zarur sharoitlarni yaratdi. Bino shovqinsiz liftlar bilan jihozlangan. Ushbu kompaniya sizga hamyonbop narxlarda mustahkam xonadonlarni taklif etadi.
“Yangi Beltepa” turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Uylar Beltepa ko'chasida joylashgan. Yaqin atrofda metro, supermarket, savdo markazi, go'zallik saloni, xususiy maktab va poliklinika mavjud.
Majmua hududida xususiy bolalar bog'chasini ko'rishingiz mumkin. Bu yosh ota - onalar uchun ajoyib qulaylikdir. Hovlining markazida esa barchaga kayfiyat bag'ishlaydigan favvora tashkil etilgan. Atrofda dekorativ gullar va daraxtlar ekilgan. Farzandingiz uchun rang - barang o'yin maydonchasi ham mavjud. 100 dan ortiq transport vositalariga mo'ljallangan yopiq avtoturargoh ham loyihaning bir qismidir.

“Yangi Beltepa” - это жилой комплекс эконом - класса, расположенный в Шайхонтохурском районе. Его общая площадь составляет 1200 м². Два 5 - этажных дома расположены таким образом, чтобы в течение дня они получали максимум солнечного света. Это здание построено из двух слоев кирпича. Выдерживает любую погоду, а уровень качества не меняется. Строительная компания Golden House создала для жильцов все необходимые условия в квартире и во дворе. Здание оборудовано бесшумными лифтами. Эта компания предлагает вам прочные квартиры по доступной цене.
Инфраструктура ЖК “Yangi Beltepa”
Дома расположены на улице Beltepa. В непосредственной близости находится метро, супермаркет, торговый центр, салон красоты, частная школа и поликлиники.
На территории комплекса существует частный детский сад. Это отличное удобство для молодых родителей. А в центре двора можно увидеть фонтан, который всем поднимает настроение. Вокруг высажены декоративные цветы и деревья. Также есть красочная игровая площадка для вашего ребенка. Закрытая парковка, предназначенная на более 100 автомобилей, тоже является частью проекта.
Квартиры ЖК “Yangi Beltepa”
В 7 - этажном здании существуют 140 квартир. Их базовый ремонт завершен. Выполнены сантехнические работы и установлено индивидуальное отопление. 2, 3, 4 комнатные квартиры имеют широкий выбор планировок.