"Assalom Chirchiq" - zamonaviy qulayliklar va yashil ekinzorlarga ega komfort - klass turar - joy majmuasidir. Uning umumiy maydoni 3600 m² ni tashkil etadi. Binoning tashqi ko'rinishida siz nafis ranglarning uyg'unligini ko'rishingiz mumkin. Xonadonlar uy egalariga tayyor zamonaviy ta'mirlangan holatda beriladi. Bu xaridorlar uchun juda qulaydir. Yangi xonadon sotib olsangiz uni ta'mirlash uchun ortiqcha vaqt sarflamaysiz. Bunday zamonaviy xonadonlarni sotib olishdan tashqari, bir qator qulayliklarga ega bo'lasiz. Hovlidagi yaratilgan shroitlar siz va yaqinlaringizga yoqishi aniq. Hovlini loyihalashda landshaft dizaynga alohida e'tibor berilgan.
"Assalom Chirchiq" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua kundan - kunga rivojlanib borayotgan hududda joylashgan. Atrofda siz barcha kerakli umumiy obyektlarni topishingiz mumkin. Maktab, metro, supermarket, restoran, tibbiyot markazi va banklar yaqin masofada joylashgan.
Hovlini loyihalashda kichik oila va ko'p farzandli oilalarning barcha kundalik ehtiyojlari hisobga olingan. Kichkintoylaringiz uchun keng va rang - barang o'yin maydonchasi tashkil etilgan. Bo'sh vaqtingizda sport bilan shug'ullanishingiz mumkin bo'lgan mashg'ulot maydoni mavjud. Shuningdek, ochiq avtoturargohda siz mashinangizni qulay joylashtirishingiz mumkin. Aholining xavfsizligi uchun hudud doimiy videokuzatuv ostida bo'ladi.
"Assalom Chirchiq" turar - joy majmuasining xonadonlari
Bino 9 qavatdan iborat. Xaridorlar o'zlarining xohishlariga qarab turlicha rejalashtiruvdagi xonadonlarni tanlash imkoniyatiga ega. Shift balandligi 3 m bo'lgan tayyor ta'mirlangan xonadonlar sotuvga qo'yilgan.

“Assalom Chirchiq” - это жилой комплекс комфорт - класса с современными удобствами и зелеными насаждениями. Общая площадь комплекса составляет 3600 м². На внешнем фасаде здания можно увидеть гармонию нежных цветов. Квартиры сдаются домовладельцам с готовым современным ремонтом. Это очень удобно для покупателей. Купив новую квартиру, вы не будете тратить лишнее время на ее ремонт. Помимо покупки современной квартиры, вам и вашим близким одинаково понравятся условия, созданные во дворе. Особое внимание в проекте уделялся ландшафтному дизайну двора.
Инфраструктура ЖК “Assalom Chirchiq”
Комплекс расположен в районе, который развивается день ото дня. Вокруг можно найти все необходимые общественные объекты. Школа, метро, супермаркет, ресторан, медицинский центр и банки находятся в нескольких минутах ходьбы.
При проектировании двора учитывались все ежедневные потребности небольшой семьи и многодетных семей. Для ваших малышей организована просторная и красочная игровая площадка. Есть тренировочная зона, где вы можете заниматься спортом в свободное время. Также на открытой парковке вы сможете удобно разместить свой автомобиль. Для безопасности жителей территория будет находиться под постоянным видеонаблюдением.
Квартиры ЖК “Assalom Chirchiq”
Здание состоит из 9 этажей. Покупатели имеют возможность выбирать квартиры разной планировки в зависимости от своих предпочтений. Квартиры с готовым ремонтом с высотой потолка 3 м выставлены на продажу.