offers/7c/57/7c570177c704c70b24248f79794d9b2c.jpeg
"Assalom bog'lar" - Golden House qurilish kompaniyasining ikkinchi loyihasidir. Ularning asosiy maqsadi nafaqat uylar, balki haqiqiy eko - kvartal yaratishdir. Umumiy maydoni 2000 m² bo'lgan ushbu komfort - klass turar - joy majmuasi daraxtlar va o'simliklarga boy. Maslahatchi sifatida botanika bog'i mutaxassislari taklif etiladi. Toza havo sizning kayfiyatingizni ko'taradi va ishdan qaytganingizda siz uchun ajoyib muhit yaratadi. Zamonaviy standartlarga javob beradigan xonadonni sotib olib, siz yaqinlaringizning turmush darajasini yanada oshirishingiz mumkin.
"Assalom bog`lar" turar - joy infratuzilmasi
Majmua atrofida kundalik hayotingizda zarur bo'ladigan ko'plab obyektlar mavjud. Metro va avtobus bekatlari yaqin masofada joylashgan. Shuningdek, yaqin atrofda maktab, bolalar bog'chasi, hayvonot bog'i, savdo markazi, Botanika bog'i, restoranlar va tibbiyot markazlari mavjud.
Tabiiyki, majmua hududiga kirishda siz bir nechta dam olish zonalarni ko'rasiz. Sevimli bolalaringiz do'stlari bilan o'ynashlari uchun o'yin maydonchasi mavjud. Bu vaqt ichida siz mashg'ulot maydonida sport bilan shug'ullanishingiz mumkin. Bunday go'zal ko'rinishni buzmaslik uchun yer osti avtoturargohi ham tashkil etilgan.

“Assalom Bog'lar” - это второй проект строительной компании Golden House. Их основная цель - создать настоящий эко - квартал, а не просто дома. Этот жилой комплекс комфорт - класса общей площадью 2000 м² богат деревьями и растениями. В качестве консультантов приглашаются специалисты из Ботанического сада. Свежий воздух поднимет настроение и создаст для вас отличную атмосферу, когда вы вернетесь с работы. Покупая квартиру, соответствующую современным стандартам, вы сможете еще больше повысить уровень жизни своих близких.
Инфраструктура ЖК “Assalom Bog'lar”
Вокруг комплекса расположено множество объектов, необходимых вам в повседневной жизни. Метро и автобусные остановки находятся в нескольких минутах ходьбы. Также в непосредственной близости расположена школа, детский сад, зоопарк, торговый центр, Бонанический сад, рестораны и медицинские центры.
Естественно, при входе на территорию комплекса вы увидите несколько зон отдыха. Здесь есть игровая площадка, где ваши любимые дети могут играть со своими друзьями. В это время вы можете заниматься спортом в тренировочной зоне. Также организована подземная парковка, чтобы не испортить такой красивый вид.
Квартиры ЖК “Assalom Bog'lar”
15-этажное здание состоит из 1, 2, 3 - комнатных современных квартир. При строительстве использовались качественные материалы. Квартиры с высотой потолка 3 метра имеют площадь от 40 м² до 81 м².