2-xonali, 53 м², 4/5 q.
"Семейный" - bu sizning zamonaviy turmush tarzingizga mos keladigan komfort - klass turar - joy majmuasi. Bizning xalqimizda oilaga hurmat va sadoqat barcha narsadan ustundir. Golden House qurilish kompaniyasi takrorlanmas loyihani xalqimizga taqdim etdi. Bunda sizning kichkintoyingizdan tortib, qariyalarning ehtiyojlariga qadar barchasi hisobga olingan. 5 qavatli bino klassik uslubida qurilgan va asosiysi, xonadonlar hamyonbop narxlarga ega. Oilangiz va yaqinlaringiz xavfsizligi uchun hovli va uylar atrofida sifatli kuzatuv kameralari o'rnatilgan.
"Семейный" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Yakkasaroy tumanida joylashgan ushbu majmua boshqalardan to'g'ri tanlangan manzili, qulay transport almashinuvi va shahar shovqinidan himoyalanganligi bilan ajralib turadi. Yaqin masofasida savdo markazi, davlat ta'lim muassasalari, supermarket, restoran, kafe, dorixona va bank mavjud.
Hovlida yaratilgan imkoniyatlarni tomosha qilib, siz haqiqiy oilaviy muhitni his qilasiz. Hovli markazidagi kichik favvora va uning atrofidagi o'yin maydonchasi kattalar va bolalarga birdek yoqishi aniq. Avtomobilingiz uchun yer osti va yer usti avtoturargohlari tashkil etilgan. Bu ularni qor yoki yomg'irli ob - havoda zarar ko'rmaslgi uchun mo'ljallangan.
"Семейный" turar - joy majmuasining xonadonlari
Bino g'ishtdan qurilganligi sababli, u xonadonni qishda sovuqdan himoya qiladi va yozda salqin havo bo'lishini  ta'minlaydi. Ikki xonali, uch xonali va to'rt xonali xonadonlar sotuvga qo'yilgan.

“Семейный” - это жилой комплекс комфорт - класса, соответствующий вашему современному образу жизни. В нашем народе уважение и преданность семье превыше всего. Строительная компания Golden House представила неповторимый проект. В нем учитывался все, от вашего малыша до потребностей пожилых людей. 5 - этажное здание построено в классическом стиле, а главное квартиры имеют доступные цены. Качественные камеры видеонаблюдения установлены во дворах и возле домов для безопасности вашей семьи и близких.
Инфраструктура ЖК “Семейный”
Этот комплекс, расположенный в Яккасарайском районе, отличается от других своей правильно подобранной локацией, удобной транспортной развязкой и защищенностью от внешнего городского шума. В пешей доступности находится торговый центр, государственные учебные заведения, супермаркет, ресторан, кафе, аптека и банк.
Наблюдая за созданными возможностями во дворе, вы почувствуете настоящую семейную атмосферу. Небольшой фонтан в центре двора и детская площадка вокруг него одинаково нравятся взрослым и детям. Для вашего автомобиля организована подземная и надземная парковка. Это предназначено для того, чтобы они не были повреждены снегом или дождливой погодой.
Квартиры ЖК “Семейный”
Поскольку здание построено из кирпича, оно защищает квартиру от холода зимой и обеспечивает равномерную прохладу летом. На продажу выставлены двухкомнатные, трехкомнатные и четырехкомнатные квартиры.