9-xonali, 268 м², 9/9 q.
"Parisien" - Yakkasaroy tumanida qurilgan yana bir komfort - klass turar joy majmuasi. 65 000 m² maydondagi majmua 4 ta qulay joylashgan binolardan iborat. Bino fransuz klassitsizmi uslubida qurilganligi bilan boshqalardan ajralib turadi. Hovlida fransuz nafisligiga ega ko'plab elementlarini ko'rish mumkin. Qurilishda eng zamonaviy va bardoshli materiallar ishlatilgan.
"Parisien" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua juda qulay va rivojlangan joylashuvga ega. Uning atrofida siz zamonaviy hayot uchun barcha qulayliklarni topishingiz mumkin. Restorandan tortib muzeygacha bo'lgan barcha kerakli obyektlar yaqin masofada joylashgan. Shuningdek, maktab, savdo bozori va tibbiyot markazlari bir necha daqiqalik yo'lni tashkil etadi.
Hovlida yaratilgan landshaft dizayni har bir tashrif buyuruvchini xursand qiladi. Hududning tozaligini nazorat qiluvchi maxsus kompaniya bilan shartnoma mavjud. Bu sizning oilangizning kayfiyati va sog'ligi uchun muhim hisoblanadi. Rang - barang o'yin maydonchasi va kichik favvora, albatta, bolalaringizning sevimli joyiga aylanadi. Loyiha bo'yicha yer osti va yer usti avtoturargohi tashkil etilgan. Bu sizning avtomobilingiz doimiy kamera kuztuvi ostida xavfsiz bo'lishini ta'minlaydi.
"Parisien" turar - joy majmuasining xonadonlari
9 qavatli bino 576 xonadondan iborat. Mijozlar istagan qavatdagi 1, 2, 3 xonali xonadonlardan birini tanlashlari mumkin. Shuningdek, bo'lib to'lash imkoniyati ham mavjud. Ushbu xonadonlardan birini sotib olib, shahar va yangi uyingizning barcha qulayliklaridan bahramand bo'ling.

9-комн, 268 м², 9/9 эт.
“Parisien” - это еще один жилой комплекс комфорт - класса, построенный в Яккасарайском районе. Комплекс площадью 65 000 м² состоит из 4 удобно расположенных корпусов. Здание отличается от других тем, что построено в стиле французского классицизма. Во дворе можно увидеть много элементов французской элегантности. В строительстве использовались самые современные и прочные материалы.
Инфраструктура ЖК “Parisien”
Комплекс имеет очень удобную и развитую локацию. Вокруг него можно найти все удобства для современной жизни. Все необходимые объекты, от ресторана до музея, находятся в непосредственной близости. Также школа, торговый рынок и медицинские центры находятся в нескольких минутах ходьбы.
Ландшафтный дизайн, созданный во дворе, порадует каждого посетителя. Есть договор со специальной компанией, которая следит за чистотой территории. Это считается важным для настроения и здоровья вашей семьи. Красочная игровая площадка и небольшой фонтан обязательно станут любимыми местами ваших детей. По проекту организованы подземные и надземные парковки. Это гарантирует, что ваш автомобиль будет в безопасности под постоянным наблюдением камеры.
Квартиры ЖК “Parisien”
9 - этажное здание состоит из 576 квартир. Клиенты могут выбрать одну из 1, 2, 3-комнатных квартир на любом этаже. Также есть возможность оплаты в рассрочку. Наслаждайтесь всеми удобствами города и вашего нового дома, купив одну из этих квартир.