Golden House qurilish kompaniyasi zamonaviy yondashuvga ega komfort turar - joy majmuasi loyihasini taqdim etdi. “Новомосковская” majmuasi Mirzo Ulug'bek tumanining markazida joylashgan. Ko'p aholi bu hududni “Новомосковская” deb atashadi, majmua nomi ham shundan kelib chiqgan. Binoning tashqi ko'rinishida ochiq ranglardan foydalanilgan va sharqona uslub elementlari uni yanada jozibali ko'rsatadi. Chiroyli ko'rinishdan tashqari, siz binoning mustahkamligiga amin bo'lishingiz mumkin. Qurilishning boshidanoq bu uylar ko'plab aholini o'ziga jalb qildi. Kompaniya tomonidan taqdim etilgan sharoitlar katta va kichik oilalarda qiziqish uyg'otdi.
"Новомосковская" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Boy infratuzilmaga ega uylar atrofida metro, savdo markazi, poliklinika, maktab, restoran va sport zallari mavjud. U qulay jamoat transporti almashinuviga ham egadir.
Uylarning birinchi qavatlari Makro supermarketi, rus va Pan - Osiyo restoranlari uchun mo'ljallangan. Hovlidagi sharoitlar ham sizni xursand qiladi. Bolalar uchun maxsus ochiq o'yin maydonchasi tashkil etilgan. Hovli va binolar tunda maxsus chiroqlar bilan yanada chiroyli ko'rinadi. Avtomobil egalari ochiq va yopiq to'xtash joylaridan bepul foydalanishlari mumkin.
"Новомосковская" turar - joy majmuasining xonadonlari
Yettita 8 qavatli uylar turlicha rejalashtiruvga ega. Ularning maydoni 26 m² dan boshlanadi. Xonadonlarning balandligi 3 metr. Majmuaning elektr ta'minoti va isitish tizimi alohidadir. Ushbu xonadonlardan birini sotib olib, siz shahar markazidagi ko'plab qulayliklarga ega bo'lasiz.

products/613eaa3c1d18ae9390e227da435a80a4.jpg
Строительная компания Golden House представила проект комфортного жилого комплекса с современным подходом. Комплекс "Новомосковская" расположен в центре Мирзо - Улугбекского района. Многие жители называют этот район Новомосковской, отсюда и название комплекса. На внешнем фасаде здания использованы светлые тона, а элементы восточного стиля делают его более привлекательным. Помимо красивого внешнего вида, вы можете быть уверены в прочности здания. С самого начала строительства эти дома привлекали большое количество людей. Условия, предлагаемые компанией, вызвали интерес как у больших, так и у маленьких семей.
Инфраструктура ЖК "Новомосковская"
Вокруг домов с богатой инфраструктурой есть метро, торговый центр, поликлиника, школа, ресторан и тренажерные залы. Имеет удобную развязку общественного транспорта.
Первые этажи домов предназначены для супермаркета Makro, ресторанов русской и паназиатской кухни. Условия во дворе тоже порадуют вас. Для детей организована специальная игровая площадка на открытом воздухе. Двор и здания выглядят еще красивее ночью со специальным освещением. Владельцы автомобилей могут бесплатно пользоваться открытыми и закрытыми парковками.
Квартиры ЖК "Новомосковская"
Семь 8 - этажных домов имеют широкий выбор планировок. Их площадь начинается от 26 м². Квартиры имеют высоту 3 метра. Электроснабжение и система отопления комплекса раздельные. Купив одну из этих квартир, вы получите множество удобств в центре города.