"Sulton Saroy" - Navoiy viloyatida qurilgan zamonaviy 9 qavatli turar - joy majmuasidir. Arxitektura va dizaynda siz Yevropa va klassik uslublarning uyg'unligini ko'rishingiz mumkin. Binoning baland ustunlari uni yanada hashamatli qiladi. Xon Saroy qurilish kompaniyasi majmuani loyihalashda barcha talablarga javob beradigan sharoitlarni yaratgan. Bu uyda sizning oilangizning har kuni quvonchga to'la bo'ladi.
"Sulton Saroy" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua shaharning qoq markazida joylashgan va ko'plab qulayliklarga egadir. Bu yerdan shaharning barcha manzillariga borish qulay. Uyga yaqin joyda maktab, poliklinika, bolalar bog'chasi, supermarket, restoran va dam olish zonalari mavjud.
Hovlidagi dekorativ daraxtlar va gullar yoqimli muhit yaratadi. Uyning birinchi qavatida savdo markazi joylashgan. Bu sizning biznesingizni rivojlantirish uchun ajoyib imkoniyatdir. Loyihaga zamonaviy o'yin maydonchasi va kichik favvora ham kiritilgan. Bu yerda sizning kichkintoylaringiz do'stlari bilan quvnoq o'ynashlari mumkin. Va kechqurun rang - barang yoritkichlar majmuaga yanada chiroy bag'ishlaydi. Bunday sharoitda sizning yaqinlaringiz zerikmaydilar.
"Sulton Saroy" turar - joy majmuasining xonadonlari
Majmuada 3 metr balandlikdagi 336 ta xonadon sotuvga qo'yilgan. Siz o'zingiz xohlagan rejalashtiruvdagi 1, 2, 3 xonali xonadonlarni sotib olishingiz mumkin. 28 mln so'm miqdorida dastlabki to'lovni amalga oshirib, qolganini bo'lib to'lash imkoniyati mavjud. Har bir xonadonda alohida isitish tizimi mavjud.

“Sulton Saroy” - это современный 9 - этажный жилой комплекс, построенный в Навоийской области. В архитектуре и дизайне можно увидеть сочетание европейского и классического стилей. Высокие колонны здания делают его еще более роскошным. Строительная компания Xon Saroy при проектировании комплекса создала условия, отвечающие всем требованиям. В этом доме каждый день вашей семьи будет полон радостей.
Инфраструктура ЖК “Sulton Saroy”
Комплекс расположен в самом центре города и имеет множество удобств. Отсюда удобно добираться до всех адресов города. Рядом с домом есть школа, поликлиника, детский сад, супермаркет, ресторан и зоны отдыха.
Декоративные деревья и цветы во дворе создают приятную атмосферу. На первом этаже дома находится торговый центр. Это прекрасная возможность для развития вашего бизнеса. Современная детская площадка и небольшой фонтан также включены в проект. Здесь ваши малыши могут весело поиграть со своими друзьями. А в вечернее время красочное освящение придает комплексу еще больше красоты. В таких условиях вашим близким не будет скучно.
Квартиры ЖК “Sulton Saroy”
В комплексе на продажу выставлено 336 квартир с высотой потолков 3 метра. Вы можете купить квартиры с 1, 2, 3 комнатами в любой понравившейся планировке. Существует возможность выплатить 28 млн сумов в начале, а остальное оплатить в рассрочку. Каждая квартира имеет индивидуальную систему отопления.