"Navoy City II" - zamonaviy standartlarga muvofiq qurilgan yangi komfort - klass turar - joy majmuasidir. Ushbu loyiha Xon Saroy qurilish kompaniyasining birinchi loyihalaridan biri hisoblanadi. 9 qavatli binoning tashqi ko'rinishida yorqin ranglardan foydalanilgan bo'lib, bu uy egalariga kayfiyat ulashadi. Majmua Navoiy viloyatida qurilgan bo'lib, jarayonda faqat sifatli materiallardan foydalanilgan. Yashovchilar o'z uylarida qulaylikni his qilishlari uchun xonadon va hovlida barcha zarur sharoitlar yaratilgan.
"Navoy City II" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmuaning asosiy afzalliklaridan biri bu qulay joylashganligidir. Siz uy atrofida tez - tez kerak bo'ladigan ko'plab umumiy obyektlarni topishingiz mumkin. Maktab, bolalar bog'chasi, poliklinika, masjid, savdo markaz, supermarket va restoranlar ham yaqin masofada joylashgan.
Majmua hovlisida yashil maydonlar tashkil etilgan va bir nechta o'rindiqlar bilan jihozlangan. Bu yerda siz yaqinlaringiz yoki qo'shnilaringiz bilan ochiq havoda dam olishingiz mumkin. Rang - barang o'yin maydonchasi esa bolalaringizning sevimli joyiga aylanadi. Avtomobilingizni xonadonga yaqin va xavfsiz bo'lishi uchun ochiq avtoturargoh ham loyihaga kiritilgan.
"Navoy City II" turar - joy majmuasining xonadonlari
9 qavatli uy 144 xonadonga mo'ljallangan. Shift balandligi 3 metr. Xonadonni sotib olib, siz o'zingizning xohishingizga ko'ra zamonaviy ta'mirlashni amalga oshirishingiz mumkin. Dastlabki to'lovni amalga oshirgandan so'ng, qolganini bo'lib to'lash imkoniyati mavjud. Ushbu xonadonlar sifat va qulaylikni qadrlaydiganlar uchundir.

“Navoiy City II” - это новый жилой комплекс комфорт - класса, построенный по современным стандартам. Этот проект считается одним из первых проектов строительной компании Xon Saroy. Фасад 9 - этажного здания выполнен в ярких тонах, что создает настроение домовладельцам. Комплекс был построен в Навоийской области, при этом использовались только качественные материалы. В квартире и во дворе созданы все необходимые удобства, чтобы жильцы чувствовали комфорт в своем доме.
Инфраструктура ЖК “Navoiy City II”
Одним из главных плюсов комплекса является удобное расположение. Вы можете найти много общественных объектов вокруг дома, которые вам часто понадобятся. Школа, детский сад, поликлиника, мечеть, торговый центр, супермаркет и рестораны также находятся в нескольких минутах ходьбы.
Во дворе комплекса организованы зеленые зоны и оборудованы несколькими скамейками. Здесь можно весело провести время на свежем воздухе с близкими или соседями. А красочная детская площадка станет любимым местом ваших детей. Открытая парковка также включена в проект, чтобы ваш автомобиль был рядом с квартирой и в безопасности.
Квартиры ЖК “Navoiy City II”
9-этажный дом рассчитан на 144 квартиры. Высота потолка 3 метра. После покупки квартиры вы можете сделать современный ремонт по своему вкусу. После внесения первоначального взноса есть возможность оплатить остаток в рассрочку. Эти квартиры для тех, кто ценит качество и комфорт.