Uchtepa tumani, Yusuf Sakkokiy ko'ch.
"Soy bo'yi" - Murad Buildings qurilish kompaniyasining yana bir unikal loyihasidir. Biznes - klass turidagi turar - joy majmuasining umumiy maydoni 349 000 m² ni tashkil qiladi. Nomidan ko'rinib turibdiki, ushbu majmua soy yaqinida joylashgan. Bu asosiy afzalliklardan biridir. Aholi bunday go'zal tabiat va yoqimli muhitdan bahramand bo'lish imkoniyatiga ega. Zamonaviy xonadonlar va ko'plab qulayliklarga ega hovlida yashashdan tashqari, siz oilangizning har bir kunini bayramga aylantirish imkoniyatiga ega bo'lasiz.
"Soy bo'yi" turar - joy infratuzilmasi
Majmua infratuzilma rivojlangan joyda joylashgan. Bino atrofida metro, maktab, bolalar bog'chasi, restoran, bank va tibbiyot markazi joylashgan. Transport yo'llari yaqinligi doim sizni vaqtingizni tejaydi.
Majmua hovlisi katta park sifatida yaratilgan. Sohilda aholining dam olishi uchun yashil zonalar tashkil etilgan. Atrofdagi manzarali daraxtlar va gullar hovliga yanada go'zallik bag'ishlaydi. Bolalar uchun keng va rang - barang o'yin maydonchasi qurilgan. Sport bilan shug'ullanmoqchi bo'lganlar uchun sport maydonchasi va yugurish yo'lakchasi tashkil etilgan. Aholi o'z avtomobillarini joylashtirishda muammoga duch kelmasligi uchun keng avtoturargoh qurilgan.
"Soy bo'yi" turar - joy majmuasining xonadonlari
16 qavatli binoda mijozlar uchun 1, 2, 3, 4 - xonali xonadonlar mavjud. Ularning maydoni 41 m² dan 130 m² gacha, shift balandligi esa 3 metrni tashkil qiladi. Uy - joy narxlari xonadonni rejalashtirish va maydonga qarab o'zgarishi mumkin.

Учтепинский район, ул.Юсуфа Саккокий
“Soy Bo'yi” - это еще один уникальный проект жилого комплекса от строительной компании Murad Buildings. Общая площадь ЖК бизнес - класса составляет 349 000 м². Как следует из названия, этот комплекс расположен рядом с рекой. Это является одним из главных преимуществ. Жители имеют возможность насладиться такой красивой природой и приятной атмосферой. Помимо проживания во дворе с современными апартаментами и множеством удобств, у вас также будет возможность превратить каждый день своей семьи в праздник.
Инфраструктура ЖК “Soy Bo'yi”
Комплекс расположен в месте с развитой инфраструктурой. Вокруг здания расположено метро, школа, детский сад, ресторан, банк и медицинский центр. Близость транспортных путей всегда экономит ваше время.
Двор комплекса спроектирован в виде большого парка. На побережье созданы зеленые зоны для отдыха жителей. Окружающие декоративные деревья и цветы придают еще больше красоты двору. Для детей построена просторная и красочная игровая площадка. Для желающих заниматься спортом организована тренировочная площадка и беговая дорожка. Просторная парковка была построена так, чтобы у жителей не было проблем с размещением своих автомобилей.
Квартиры ЖК “Soy Bo'yi”
В 16 - этажном здании для клиентов предусмотрены 1,2,3,4 - комнатные квартиры. Их площадь составляет от 41 м² до 130 м², а высота потолков-3 метра. Цены на квартиры могут измениться в зависимости от планировки и площади.