4-xonali, 122.8 м², 8/15 q.
"Regnum Plaza" - 100 000 m² maydonga ega bo'lgan eng yirik turar - joy majmualaridan biridir. Majmua Mirzo Ulug'bek tumanida joylashgan. Murad Buildings kompaniyasi rahbarligida tajribali mutaxassislar yana bir unikal loyiha ustida ishladilar. 11 korpusli majmua zamonaviy arxitekturaga ega. U o'zining takrorlanmas dizayni bilan boshqalardan ajralib turadi. Ushbu uylarda yashovchilar uchun barcha sharoitlar yaratilgan. Bunday uylar qulaylik va sifatni qadrlaydiganlar uchun juda mos keladi.
"Regnum Plaza" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Bino ko'plab dam olish maskanlari, tibbiyot markazlari va restoranlarga yaqin joylashgan. Shuningdek, Buyuk Ipak yo'li metrosi, INHA universiteti, maktab, bolalar bog'chasi, Botanika bog'i va hayvonot bog'lari ham majmuaga yaqin masofada.
Ichki infratuzilma ko'p funksiyali o'yin maydonchasini o'z ichiga oladi. Bu yerda siz do'stlaringiz yoki qo'shnilaringiz bilan futbol va basketbol musobaqalarini tashkil qilishingiz mumkin. Yopiq va ochiq o'yin maydonchada bolalaringiz har qanday ob - havoda quvnoq o'ynashlari uchun imkoniyat yaratilgan. Ajoyib qulayliklardan biri - bu tadbirlar uchun mo'ljallangan maxsus xonadir. Muntazam ravishda sport bilan shug'ullanishingiz uchun uzoqqa borishingiz shart emas. Siz keng sport maydoncha va zamonaviy jihozlangan fitness maydondan foydalanishingiz mumkin. Avtomobillaringiz xavfsizligini ta'minlash uchun avtoturargoh ham mavjud.
"Regnum Plaza" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xaridorlar uchun keng ko'lamdagi rejalashtirishga ega xonadonlar sotuvga mo'ljallangan. 1, 2, 3, 4 xonali xonadonlarning shift balandligi 3 metrni tashkil qiladi.

Беспроцентная рассрочка на 21 месяцев при оплате 30%
“Regnum Plaza” - это один из крупнейших жилых комплексов площадью 100 000 м². Комплекс расположен в Мирзо - Улугбекском районе. Под руководством компании Murad Buildings опытные специалисты работали над еще одним уникальным проектом. Комплекс с 11 корпусами имеет современную архитектуру. Он выделяется среди остальных своим неповторимым дизайном. Жителям этих домов созданы все условия. Эти дома очень подходят для тех, кто ценит комфорт и качество.
Инфраструктура ЖК “Regnum Plaza”
Здание находится в непосредственной близости от многих зон отдыха, медицинских центров и ресторанов. Также, метро Buyuk Ipak yo`li, университет ИНХА, школа, детский сад, Ботнический сад и зоопарк находится недалеко от комплекса.
Внутренняя инфраструктура включает многофункциональную игровую площадку. Здесь можно устраивать футбольные и баскетбольные соревнования с друзьями или соседями. На закрытой и открытой детской площадке ваши дети могут весело поиграть в любую погоду. Одним из замечательных удобств является специальная комната, предназначенная для проведения мероприятий. Вам не нужно далеко ходить, чтобы регулярно заниматься спортом. Можно воспользоваться просторной спортивной площадкой и современно оборудованной фитнес - зоной. Также есть парковка для обеспечения безопасности ваших автомобилей.
Квартиры ЖК “Regnum Plaza”
Квартиры с широким выбором планировок для покупателей предназначены для продажи. 1, 2, 3, 4 - комнатные квартиры имеют высоту потолков 3 метра.