offers/e4/65/e465a1d51cf214395b554bfbb11d9ae9.jpeg
"Central" - bu yangi 5 qavatdan iborat turar joy majmuasidir. Zamonaviy arxitektura va dizaynga ega. Tashqi ko'rinishida soddalik va shu bilan birga chiroyli rang uyg'unligiga alohida e'tibor berilgan. Chiroyli ko'rinishdan tashqari, qurilish yuqori sifatli materiallardan foydalanganligi va har bir xonadon zamonaviy jihozlanganligi bilan yanada qadrlidir.
"Central" turar-joyning asosiy afzalliklari
Majmuadan shaharning barcha manzillariga borish qulaydir. Bino yaqinida Novza metrosi, maktab, bolalar bog'chasi, bank, savdo markazi va kasalxona joylashgan. Jamoat obyektlarining yaqinligi ishchilar, talabalar va ota-onalar uchun muhimdir.
Bino ichida avtomobil xavfsizligini ta'minlash uchun yopiq avtoturargoh mavjud. Uy egalari ochiq havoda sayr qilishlari uchun chiroyli landshaft dizaynga ega yashil dam olish zonalar va maxsus sayr yo'lakchalari mavjud.
Bino ichidagi zamonaviy o'yin maydonchasi mavjudligi bolalar va ularning ota-onalari uchun juda qulaydir.
Qorovul va videokuzatuv kechayu - kunduz uy egalarining xavfsizligini ta'minlaydi.
"Central" turar-joy majmuasining xonadonlari
G'ishtli bino shift balandligi 3 metr bo'lgan 20 ta zamonaviy xonadonlardan iborat. Maydoni 100 m² va 116 m² bo'lgan xonadonlar mavjud.
Har bir xonadonlarda isitish tizimi individualligi juda qulaydir. Bu haroratni mustaqil ravishda boshqarish imkonini beradi. Ushbu zilzilaga chidamli va qulay uylarni sotib olib, siz yaqinlaringizni xavfsiz va zamonaviy hayot bilan ta'minlaysiz.

offers/e4/65/e465a1d51cf214395b554bfbb11d9ae9.jpeg
“Central” - новый жилой комплекс, состоящий из 5 этажей. Имеет современную архитектуру и дизайн. Во внешнем виде особое внимание уделяли простоте и в то же время красивой цветовой гармонии. Помимо красивого внешнего вида, комплекс еще более ценен тем, что в строительстве используются высококачественные материалы, и каждая квартира красиво обставлена.
Основные преимущества ЖК “Central”
От комплекса удобно добираться во все адреса города. Рядом со зданием близко расположены метро Novza, школа, детский сад, банк, торговый центр и больница. Близкое расположение общественных объектов важно для работников, учащихся и родителей.
Внутри здания есть закрытая парковка, обеспечивающая безопасность автомобилей. Для домовладельцев доступны зеленые зоны отдыха и специальные прогулочные дорожки с красивым ландшафтным дизайном для прогулок на свежем воздухе.
Существование современной игровой площадки в помещении очень удобна для детей и их родителей.
Охрана и видеонаблюдение круглосуточно обеспечивает безопасность домовладельцев.
Квартиры ЖК “Central”
Кирпичное здание состоит из 20 современных квартир с высотой потолков 3 метра. Есть квартиры площадью 100 м² и 116 м².
Очень удобно, что система отопления в каждой квартире индивидуальна. Это дает возможность самостоятельно контролировать температуру. Покупая эти сейсмостойкие и комфортабельные дома, вы обеспечите безопасность и современную жизнь своим близким.