"Camridge Residence" - bu Murad Bulidings qurilish kompaniyasining yana bir unikal loyihasidir. Qurilishda zamonaviy texnologiyalar va yuqori sifatli qurilish materiallari ishlatilgan. Bu umumiy maydoni 1471 m² bo'lgan biznes - klass turar - joy majmuasidir. Bino klassik uslubda qurilgan bo'lib, unda siz ochiq ranglarning uyg'unligini ko'rishingiz mumkin. Mijozlarga barcha qulayliklarga ega zamonaviy xonadonlarni taqdim etadi. Bundan tashqari, savdo maydonlari mavjud. Bu sizning biznesingizni rivojlantirish uchun ajoyib imkoniyatdir. Uy egalari uchun esa majmuaning o'zida xarid amalga oshirish juda qulaydir.
"Camridge Residence" turar - joy majmuaning infratuzilmasi
Majmua rivojlangan, ammo shovqindan himoyalangan joyda joylashgan. Bu yerdan shaharning barcha manzillariga borish qulay. Maktab, bolalar bog'chasi, Riviera savdo markazi, Korzinka supermarketi, Minor masjidi, Anhor Lokomativ bog'i va tibbiyot markazlari yaqin masofada joylashgan.
Bino atrofidagi maydon dekorativ daraxtlar va gullar bilan yanada chiroyli ko'rinishga ega. Shuningdek, uy egalari avtomobillarni joylashtirishda muammolarga duch kelmasligi uchun avtoturargoh tashkil etilgan. Binoning 3 - qavatida shaharning go'zal manzarasiga qaragan ochiq terrasa mavjud. Bu joy biznes uchrashuvlari va oilaviy tadbirlar o'tkazish uchun juda mos keladi.
"Camridge Residence" turar - joy majmuasining xonadonlari
G'ishtli bino 3 qavatdan iborat bo'lib, mijozlarga turlicha rejalashtiruvdagi xonadonlarni taklif etadi. Shift balandligi 3 metr bo'lgan 220 ta zamonaviy xonadonlar sotuvga qo'yilgan. Xavfsizlikka alohida e'tibor berilgan. Aholiga qulaylik yaratish uchun binoda tezkor lift o'rnatilgan.

3-комн, 85 м², 2/5 эт.
“Camridge Residence”  - это еще один неповторимый проект строительной компании Murad Bulidings. При строительстве использовались современные технологии и качественные строительные материалы. Это жилой комплекс бизнес-класса общей площадью 1471 м². Здание построено в классическом стиле, в нем можно увидеть гармонию светлых тонов. Предоставляет клиентам современные апартаменты со всеми удобствами. Кроме того, существует коммерческое помещение. Это прекрасная возможность для развития вашего бизнеса. Домовладельцам очень удобно делать покупки в самом комплексе.
Инфраструктура ЖК “Camridge Residence”
Комплекс расположен в развитом, но защищенном от шума месте. Отсюда удобно добираться до всех адресов города. Школа, детский сад, торговый центр Riviera, Korzinka, мечеть Минар, парк Anhor Lokomativ и медицинские центры находятся в нескольких минутах ходьбы.
Территория вокруг здания еще красивее с декоративными деревьями и цветами. Также есть парковка, чтобы у домовладельцев не было проблем с размещением автомобиля. 3 - й этаж здания представляет собой открытую террасу с красивым видом на город. Это место идеально подходит для проведения деловых встреч и семейных мероприятий.
Квартиры ЖК “Camridge Residence”
Кирпичное здание имеет 3 этажа и предлагает клиентам квартиры разной планировки. На продажу выставлено 220 современных квартир с высотой потолков 3 метра. Особое внимание уделяется безопасности. Для удобства жильцов в здании установлен скоростной лифт.