3-xonali, 98 м², 6/9 q.
Ushbu ajoyib loyihaning asoschisi "NRG" tajribali qurilish kompaniyasidir. U "Baxt"deb nomlangan eski ko'lni qayta tiklamoqda. Ushbu ko'l shaharning ko'plab aholisiga bolalikni eslatadi. Uning atrofida ajoyib shahar qurilmoqda. "Shahardagi shaharcha" kontseptsiyasi asosida qurilayotgan loyiha eksklyuziv turar joyni taklif etadi. Ushbu majmua aholiga go'zal tabiat va sokin muhitdan bahramand bo'lishlari uchun barcha qulayliklarni yaratadi. Qurilishda faqat yuqori sifatli materiallar ishlatiladi.
"NRG Yangi Baxt"turar-joy infratuzilmasi
Bino atrofida maktab, bolalar bog'chasi, savdo markazi, kafe va ko'lga eltuvchi alohida yo'l. Kompleks rivojlangan infratuzilmaga ega. Majmuaning atrofidagi hudud ham chiroyli did bilan bezatilgan. Yashil dam olish zonalari, bog'lar, sayr uchun yo'lakchalari, o'quv maydonchalari va to'xtash joylarini ko'rish mumkin. Bu yoqimli va tinch muhitni yaratadi, bu yerda uy egalari dam olishlari va betakror tabiatdan bahramand bo'lishlari mumkin.
"NRG Yangi Baxt"turar-joy xavfsizligi
Yuqori darajadagi xavfsizlik yo`lga qo`yilgan. Majmuada zamonaviy kuzatuv kameralari va qorovul kecha-kunduz ishlaydi. Bu uy egalari va ularning yaqinlarining, ayniqsa bolalik oilalar uchun muhimdir. Umumiy olganda, quruvchilar aholiga komfort va shinamlikni his qilishlari uchun yaxshi imkoniyatni taklif etadi. Bu shahar hayotining komfort va afzalliklaridan voz kechmagan holda, ochiq havoda dam olishni yoqtiruvchilar uchundir.

offers/7b/ea/7bea4e3006025d9fac293f5a447aaf38.jpeg
Основатель этого уникального проекта является опытная строительная компания "NRG". Он восстанавливает старое озеро под названием "Baxt”. Это озеро напоминает многим жителям города о детстве. Вокруг него строится великолепный город. Проект, построенный по концепции "город в городе", предлагает эксклюзивное проживание. Этот комплекс создает жильцам все удобства, чтобы они смогли наслаждаться прекрасной природой и уютной атмосферой. При строительстве используются только качественные материалы.
Инфраструктура ЖК “NRG Yangi Baxt”
Вокруг здании есть школа, детский сад, торговый центр, кафе и отдельная дорога к озеру. Комплекс имеет развитую инфраструктуру. Окружающая территория комплекса также заботливо оформлена. Здесь можно увидеть зеленые зоны для отдыха, парки, прогулочные дорожки, тренировочные площадки и парковку. Это создает приятную и спокойную обстановку, где жильцы могут расслабиться и наслаждаться уникальной природой.
Безопасность ЖК “NRG Yangi Baxt”
Безопасность на высоком уровне контроля. В комплексе круглосуточно работают современные камеры наблюдения и охрана. Это важно для душевного спокойствия хозяев дома и их близких, особенно тех, у кого есть дети. В целом застройщики предлагают жильцам хорошую возможность насладиться комфортом, роскошью. Это именно то место для людей, кто ищет активного отдыха на свежем воздухе, не отказываясь от комфорта и удобств городской жизни.