Yangi komfort - klass turidagi kompleks qulay sharoitlarni, yashash uchun yuqori sifatli xonadonlarni taklif etadi. Bu joy Yashnobod tumanida, poytaxtning tez rivojlanib borayotgan, ammo tinch joyida joylashgan. Zamonaviy uslubda qurilgan ushbu bino o'zining nafis rang kombinatsiyasi bilan o'ziga jalb qiladi. Xonadonlarning sifatidan tashqari, majmua hovlining landshafti va qulayligiga alohida e'tibor qaratiladi. Bu aholiga binodan chiqmasdan yaqinlari bilan vaqt o'tkazish uchun ajoyib imkoniyat yaratadi.
"NRG Zamon"turar-joy majmuasining asosiy afzalliklari
Bino rivojlangan ichki va tashqi infratuzilmaga ega.
Kompleks Yangiobod metrosi, Alibek masjidi, 212-sonli maktab, 425-sonli bolalar bog'chasi, kasalxonalar, savdo markazlari va bog'lar kabi jamoat joylariga yaqin joylashgan.
Yopiq va xavfsiz hovlida siz zamonaviy bolalar o'yin maydonchasi, yashil dam olish zonalari, barbekyu maydoni, sport maydonchasini ko'rishingiz mumkin. Bu qo'shnilar va bolalar uchrashib suhbat qurish, shuningdek, birga dam olish uchun do'stona muhitni yaratadi.
Yana bir qulaylik yopiq avtoturargoh mavjudligidir.
"NRG Zamon"turar-joy majmuasining kvartiralari va xavfsizligi
Bino zamonaviy uslubdagi 1,2,3,4 xonali xonadonlardan iborat bo'lib, shift balandligi 3 metrni tashkil etadi. Kvartiraning maydoni 42m² dan 123m² gachani tashkil etadi.
Majmua, shuningdek, videokuzatuv tizimlari va 24 soatlik qorovul nazorati orqali aholining xavfsizligini ta'minlaydi. Har bir xonadonda IP-videodomofonlari, elektr qulflari mavjudligi xotirjamlik va xavfsizlik hissini yaratadi.

2-комн, 42 м², 5/12 эт.
Новый жилой комплекс комфорт-класса представляет собой высококачественное жилищное пространство, которое предлагает комфортные условия, премиальное качество для проживания. Локация расположена в Яшнабадском районе, в быстрорастущем, но при этом спокойном месте столицы. Это здание, построенное в современном стиле, привлекает своим нежным сочетанием цветов. Помимо качества квартир, комплекс уделяет особое внимание ландшафту и комфорту двора. Это дает жителям прекрасную возможность проводить время вместе с родными, не выходя из двора.
Основные преимущества ЖК”NRG Zamon”
Здание имеет развитую внутреннюю и внешнюю инфраструктуру.
ЖК расположен недалеко от общественных мест, таких как метро Янгиабад, мечеть Алибек, школа №212, детский сад № 425, больницы, торговые центры и парки.
В закрытом и безопасном дворе можно увидеть современную детскую игровую площадку, зеленые зоны отдыха, барбекю зону, спортивную площадку. Это создает дружественную атмосферу, где соседи и дети могут встречаться и общаться, а также весело провести время вместе.
Еще одним удобством является наличие в здании закрытой парковки.
Квартиры и безопасность ЖК”NRG Zamon”
Здание состоит из 1,2,3,4-комнатных квартир в современном стиле с высотой потолка 3 метра. Площадь квартиры составляет от 42м² до 123м².
Комплекс также обеспечивает безопасность жильцов с помощью систем видеонаблюдения и круглосуточной охраны. Наличие IP-видеодомофонов, электрозамков в каждой квартире создают чувство спокойствия и защищенности.