"NRG Highland" turar-joy majmuasi 88 ta biznes-klassdagi zamonaviy xonadonlardan iborat bo'lib, sotib oluvchilarga ko'plab afzalliklarni taklif etadi. Asosiy diqqatga sazovor tomoni shundaki, bu bino poytaxtdagi teleminora yonida joylashgan. Shahar go'zalligidan zavqlanish, ochiq havoda dam olish uchun ochiq terrasalar mavjud. Tashqi ko'rinishdan tashqari, quruvchilar binoning mustahkamligi va materiallarning sifatiga alohida e'tibor berishgan. Bu uylar proyekti uy egalari qulay va baxtli his qilish uchun mukammal tarzda yaratilgan.
"NRG Highland" turar-joy infratuzilmasi
Majmua shaharning ko'plab diqqatga sazovor joylariga yaqinligi sababli rivojlangan ichki va tashqi infratuzilmaga ega.
Majmua yaqinida siz barcha kerakli ob'ektlarni topasiz – savdo markazlari, restoranlar, sport klublari, maktablar, bolalar bog'chalari, masjidlar, banklar, biznes markazlari, bog'lar va boshqalar.
Majmua ichida chiroyli daraxtlar va gullar bilan bezatilgan yashil dam olish maskanlari, zamonaviy bolalar o'yingohi, ibodat uchun xona, yer osti avtoturargohi, veloturargoh, mini choyxonani ko`rishingiz mumkin. Ularning har biri to'laqonli hayotga eng zarur sharoitlarni ta'minlash uchun tashkil etilgan. Binoning birinchi qavati savdo do`konlari uchun mo'ljallangan. Aholining xavfsizligi uchun qorovul va videokuzatuv kecha-kunduz ishlaydi.
"NRG Highland"turar-joy majmuasining xonadonlari
Majmua umumiy maydoni 1700 m² bo'lgan 3 ta binodan iborat. Shift balandligi 3 metr bo`lgan 9 qavatli g'ishtli uylarni taklif etadi. Bundan tashqari, har kim o'zi va oilasiga eng mosini tanlashi uchun bizda turlicha rejalashtirilgan xonadonlar mavjud.

Жилой комплекс “NRG Highland” — это современный клубный дом бизнес-класса, состоящий из 88 уютных квартир и предлагающий множество преимуществ. Главная изюминка в том, что это здание находится рядом с телебашней в столице. Есть открытые террасы, с которых можно полюбоваться красотой города, отдохнуть на свежем воздухе. Помимо внешнего вида, строители уделяли особое внимание прочности здания и качеству материалов. Эти дома идеально спроектированы так, чтобы жители чувствовали себя комфортно и счастливы.
Инфраструктура ЖК “NRG Highland”
Комплекс имеет развитую внутреннюю и внешнюю инфраструктуру из-за близости ко многим достопримечательностям города.
Рядом с комплексом вы найдете все необходимые объекты – торговые центры, рестораны, спортивные клубы, школы, детские сады, мечети, банки, бизнес-центры, парки и многое другое.
Комплекс состоит из зеленых зон отдыха с красивыми деревьями и цветами внутри, современной детской игровой, молитвенной комнаты, подземной автостоянки, велопарковки, мини чайхана. Каждая из них тщательно продумана, чтобы обеспечить максимально необходимые условия для полноценной жизни. Первый этаж здания предназначен для торговых точек. Охрана и видеонаблюдение для безопасности жителей работают круглосуточно.
Квартиры ЖК “NRG Highland”
Комплекс состоит из 3 корпусов общей площадью 1700 м². Выставляет на продажу 9-этажные кирпичные дома с потолком 3 метра. Кроме того, у нас есть разные планировки, чтобы каждый мог выбрать наиболее подходящий вариант для себя и своей семьи.