Yashnobod tumani, Uysozlar ko'chasi, 7/3
Siz yashayotgan xonadon hayotingiz yorqin daqiqalarga boy bo'lishi va qulay yashashingizda muhim rol o'ynaydi. "Sokin Diyor" turar - joy majmuasida oilangiz bilan baxtli yashash uchun barcha zarur sharoitlar yaratilgan. 34000 m² maydonga ega komfort - klass turar - joy majmuasi Shohsaroy Uylari qurilish kompaniyasining yirik loyihasidir. Loyiha bo'yicha majmuada 12 ta hashamatli uy qurilishi rejalashtirilgan. Binolar zamonaviy standartlarga muvofiq qurilgan va uylarda ochiq terrasalar mavjudligi xaridorlarni xursand qiladi. Aholining xavfsizligini ta'minlash maqsadida majmuaning bir nechta joylarida kuzatuv kameralari o'rnatilgan.
“Sokin Diyor” turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yashnobod tumanida joylashgan bo'lib, bu sizga shahar markazining ko'plab afzalliklarni taqdim etadi. Qo'yliq metrosi, tibbiyot markazi, do'konlar, restoran, maktab va bolalar bog'chasi piyoda masofada joylashgan.
Hovlidagi qulayliklar kattalar va bolalarni birdek xursand qilishi aniq. Yozgi basseyn, o'yin maydonchasi va sayr qilish yo'lakchalari bo'sh vaqtingizni yanada yoqimli o'tkazishingizda hizmat qiladi. Bundan tashqari, avtomobilni joylashtirishingizda muammoga duch kelmasligingiz uchun 1 500 o'rinli xavfsiz avtoturargoh tashkil etilgan.
“Sokin Diyor” turar – joy majmuasining xonadonlari
Xaridorlarga tanlov uchun 1 600 ta xonadon taklif etiladi. Shinam xonadonlar egalariga toza ishlov ko'rinishida topshiriladi. Har bir xonadonda mustahkam oyna bilan o'ralgan keng balkon mavjud. O'zingizga va yaqinlaringizga bunday go'zal xonadonda yashashga imkon bering.

Яшнабадский район, ул. Уйсозлар, 7/3
Ваша квартира играет важную роль в том, чтобы ваша жизнь была полна прекрасных моментов и чтобы вы жили в полном комфорте. В жилом комплексе "Sokin Diyor" созданы все необходимые удобства для счастливого проживания с семьей. Жилой комплекс комфорт – класса площадью 34 000 м² является крупным проектом строительной компании Shohsaroy Uylari. По проекту в комплексе планируется построить 12 роскошных домов. Здания построены по современным стандартам, а наличие открытых террас в домах радует покупателей. В целях обеспечения безопасности жильцов в нескольких местах комплекса установлены камеры наблюдения.
Инфраструктура ЖК "Sokin Diyor"
Комплекс расположен в Яшнабадском районе и предлагает вам множество преимуществ в центре города. В пешей доступности расположены станция метро Куйлюк, медицинский центр, магазины, ресторан, школа и детский сад.
Удобства во дворе способны одинаково радовать взрослых и детей. Летний бассейн, детская площадка и зоны для прогулок сделают ваше свободное время более приятным. Кроме того, организована безопасная парковка на 1 500 мест, чтобы у вас не было проблем с размещением автомобиля.
Квартиры ЖК "Sokin Diyor"
Всего на выбор покупателей предлагается 1 600 квартир. Уютные квартиры передаются владельцам в виде чистовой отделки. В каждой квартире есть просторный балкон, огороженный прочным стеклянным забором. Позвольте себе и своим близким жить в таких прекрасных квартирах.