2-xonali, 54 м², 2/4 q.
"Sezam" turar - joy majmuasi sizga shahar markazidan hamyonbop narxlarga ega xonadonlarni taqdim etadi. Majmuada qurilayotgan ko'p qavatli uylar xaridorlarni nafaqat zamonaviyligi, balki mustahkamligi va zilzilaga chidamliligi bilan ham quvontiradi. Loyiha bo'yicha majmuada uchta 11 qavatli uy qurilishi va ochiq havoda dam olish uchun ko'plab sharoitlarga ega hovli tashkil etilishi rejalashtirilgan. Uy egalari yaqinlarining va xonadonining xavfsizligi haqida qayg'urmasliklari uchun hovlida sifatli kuzatuv kameralari o'rnatilgan. Uylarning podyezdlari keng va yorug' ko'rinishda qurilgan va ularning har biri tezyurar lift bilan jihozlangan.
"Sezam" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yunusobod tumanida qulay joylashgan. Panorama oynalardan Toshkentning go'zal teleminorasi va ulug'vor shahar manzarasi ko'rinadi. Majmuadan piyoda masofada bozor, ko'ngilochar park, supermarket, go'zallik saloni, sport zali, maktab, bolalar bog'chasi va tibbiyot markazi joylashgan.
Majmuaning o'zida kattalar va bolalar uchun bacha zarur sharoitlar yaratilgan. Farzandlaringiz uyda zerikkanlarida yozgi o'yin maydonchasida do'stlari bilan o'ynashlari mumkin. Qo'shnilar bir - birlari bilan qiziqarli muloqot qilishlari uchun yashil maydonlarda o'rindiqlar o'rnatilgan. Shuningdek, sizning avtomobilingiz uchun keng avtoturargoh mavjud.
"Sezam" turar - joy majmuasining xonadonlari
Loyiha bo'yicha majmuada 140 ta xonadon qora ishlov ko'rinishida yangi egalariga topshirilishi rejalashtirilgan. Ularning maydoni 43 m² dan 105 m² gacha. Xonadonlarda shinam balkon ham mavjud.

2-комн, 54 м², 2/4 эт.
Жилой комплекс "Sezam" предоставит вам квартиры из центра города по доступным ценам. Строящиеся в комплексе многоэтажные дома радуют покупателей не только своей современностью, но и прочностью и сейсмостойкостью. По проекту в комплексе планируется построить три 11 - этажных дома и обустроить двор с множеством условий для отдыха на природе. Во дворе установлены качественные камеры наблюдения, чтобы домовладельцы не беспокоились о безопасности своих близких и квартиры. Подъезды домов построены просторными и светлыми и каждый оборудован скоростным лифтом.
Инфраструктура ЖК "Sezam"
Комплекс удобно расположен в Юнусабадском районе. Из панорамных окон открывается вид на красивую телебашню Ташкента и величественный город. В нескольких минутах ходьбы от комплекса находятся рынок, развлекательный парк, супермаркет, салон красоты, тренажерный зал, школа, детский сад и медицинский центр.
В самом комплексе созданы необходимые условия для взрослых и детей. Ваши дети могут играть с друзьями на летней игровой площадке, когда им скучно дома. В зеленых зонах установлены скамейки, чтобы соседи могли весело пообщаться друг с другом. Также для вашего автомобиля организована просторная парковка.
Квартиры ЖК "Sezam"
По проекту в комплексе планируется передать новым владельцам 140 квартир в виде черновой отделки. Их площадь составляет от 43 м² до 105 м². В квартирах также есть уютный балкон.