Elite House qurilish kompaniyasi yangi “Sayram Elite” turar - joy majmuasining loyihasini taqdim etdi. Biznes - klass turar - joy majmuasi 3 500 m² maydonga ega. Loyiha asoschilarining asosiy maqsadi barcha uy egalarini yaratilgan qulayliklar va hamyonbop narxlar bilan mamnun qilishdir. To'qqiz qavatli mustahkam va zilzilaga chidamli binoda siz orzu qilgan xonadonni topishingizga ishonchimiz komil. Binoning tashqi ko'rinishi haqiqiy qasrni eslatadi va bu yerda zamonaviy sharoitlarda shohona hayot kchirishingiz mumkin.
"Sayram Elite" turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Mirzo Ulug'bek tumanida Sayram ko'chasida joylashgan. 9 daqiqalik piyoda masofada Pushkin metro bekati mavjud. Bundan tashqari, 71 - maktab, bolalar bog'chasi, go'zallik saloni va supermarket ham majmuaga yaqin joylashgan.
Keng hovlida yozgi o'yin maydonchasi tashkil etilgan. Yer usti avtoturargohi ham yashovchilar uchun eng muhim qulayliklardan biri hisoblanadi. Chiroyli yo'lakchalarning chetlarida gazon va gullar ekilgan. Asosiysi, xavfsizlikni ta'minlash uchun bir nechta kuzatuv kameralari o'rnatilgan.
"Sayram Elite" turar - joy majmuasining xonadonlari
9 qavatli binoda joylashgan xonadonlarda ochiq terassalar mavjud. Xonadonlarning maydoni 52 m² dan 140 m² gacha. Har bir xonadon isitish tizimining individualligi hamma uchun qulaydir. Ushbu uydan xonadon sotib olayotganda, siz belgilangan narxni bo'lib to'lash imkoniyatiga egasiz. Siz 50% oldindan to'lovni amalga oshirib, so'ng qolgan qismini 6 oy davomida bo'lib to'lashingiz mumkin.

Строительная компания Elite House представила новый проект жилого комплекса "Sayram Elite". Комплекс бизнес - класса имеет площадь 3 500 м². Главная цель основателей проекта является в том, чтобы все домовладельцы были в одинаково довольны удобствами и доступными ценами. В прочном и сейсмостойком девятиэтажном здании вы обязательно найдете квартиру своей мечты. Внешний вид здания напоминает настоящий замок и мы уверены, что вы сможете жить здесь королевской жизнью в современной обстановке.
Инфраструктура ЖК "Sayram Elite"
Комплекс расположен в районе Мирзо Улугбека на улице Сайрам. В 9 минутах ходьбы находится станция метро Пушкина. Кроме того, школа №71, детский сад, салон красоты и супермаркет также находятся недалеко от комплекса.
В просторном дворе организована летняя детская площадка. Наземная парковка также является одним из самых важных удобств. По краям красивых дорожек посажены газоны и цветы. Главное, для обеспечения безопасности установлено несколько камер наблюдения.
Квартиры ЖК "Sayram Elite"
Квартиры в 9 - этажном здании имеют открытые террасы. Площадь квартир составляет от 52 м² до 140 м². Индивидуальность системы отопления для каждой квартиры очень удобна для всех. При покупке квартиры в этом доме у вас есть возможность оплатить фиксированную цену в рассрочку. Вы можете внести предоплату в размере 50%, а затем заплатить оставшуюся часть в рассрочку в течение 6 месяцев.