2-xonali, 53 м², 2/4 q.
"La Terrace" - bu xonadonlar soniga emas, balki sifatga ko'proq e'tibor qaratilgan turar - joy majmuasi. Elite House bir nechta zamonaviy uylar qurish orqali xalqning ishonchini qozonishga muvaffaq bo'lgan. Ushbu majmua 2 000 m² maydonga ega. 4 qavatli binoda zamonaviy xonadonlar va yuqori qavatda mansarda qurilishi rejalashtirilgan. Uyning tashqi ko'rinishi Yevropa uslubida bo'lib, unga o'ziga xos go'zallik baxsh etgan. Ushbu uylardan xonadon sotib olish siz uchun maanfatli bo'ladi, chunki xonadonlar soni cheklangan va bu yerda sizning oilangiz haqiqiy zamonaviy muhitni his qiladi.
"La Terrace" turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yashnobod tumanida, Ohangaron metrosidan 10 daqiqalik piyoda masofada joylashgan. Uy atrofidagi hudud mukammal ijtimoiy infratuzilmaga ega. Davlat maktablari, bolalar bog'chasi, savdo markazi, Korzinka supermarketi, poliklinika va bank ham majmuaga yaqin joylashgan.
Hovli doim qorovul nazorati ostida. Shuningdek, bolangizni xursand qiladigan o'yin maydonchasi tashkil etilgan. Avtomobilni joylashtirishingiz uchun doim joy izlashning hojati yo'q. Majmuaning o'zida yer osti avtoturargohi ham mavjud.
"La Terrace" turar - joy majmuasining xonadonlari
Ushbu xonadonlarning afzalliklaridan biri bu katta ochiq terassaning mavjudligi. Uy istalgan qavatga tezda ko'tarilishingiz uchun lift bilan jihozlangan. Xonalarning balandligi 3,3 metr.

offers/1e/b9/1eb92b1d60a60c4014b731eabbccfa1e.jpeg
“La Terrace” - это жилой комплекс, где больше внимания уделяется качеству, а не количеству квартир. Компания Elite House смогла завоевать доверие общественности, построив несколько современных домов. Этот комплекс имеет площадь 2 000 м². Планируется строительство современных квартир в 4 - этажном здании и мансарды на верхнем этаже. Внешний вид дома выполнен в европейском стиле, что придает ему неповторимую красоту. Вам будет выгодно покупать квартиры в этих домах, так как количество квартир ограничено и ваша семья почувствует настоящую современную обстановку.
Инфраструктура ЖК “La Terrace”
Комплекс расположен в Яшнабадском районе, в 10 минутах ходьбы от метро Ахангаран. Территория вокруг дома имеет отличную социальную инфраструктуру. Государственные школы, детский сад, торговый центр, супермаркет Korzinka, поликлиника и банк также находятся недалеко от комплекса.
Двор находится под постоянным контролем охранника. Также организована игровая площадка, которая порадует вашего ребенка. Вам не нужно искать место для парковки автомобиля. В самом комплексе также есть подземная парковка.
Квартиры ЖК “La Terrace”
Одним из преимуществ этих квартир является наличие большой открытой террасы. Дом оборудован лифтом, чтобы вы могли быстро подняться на любой этаж. Высота комнат - 3,3 метра.