Elite House qurilish kompaniyasi maftunkor "La Villa Green" turar - joy majmuasi loyihasini taqdim etdi. Ushbu komfort – klass majmuasi o'zining hashamatli ko'rinishi bilan boshqalardan ajralib turadi. Arxitektura va dizaynning fransuz uslubiga yaqinligi noyob ko'rinishni yaratdi. Asosiy bino uchun tanlangan ochroq rang, tom qismi uchun to'q rang uyg'unligini ko'rish mumkin. Maydoni 2 000 m² bo'lgan majmuada 5 qavatli bino va yuqori qavatda mansarda qurilishi rejalashtirilgan. Keng hovli chiroyli landshaft dizaynga ega bo'lib, daraxtlar va dam olish zonalaridan iborat.
“La Villa Green” turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yashnobod tumanida markazdan uzoq bo'lmagan joyda joylashgan. Uydan bir necha daqiqa piyoda masofada aktiv hayotingiz uchun juda ko'p obyektlar mavjud. Shuningdek, siz Yashnabod metro stantsiyasi, 166 - davlat maktabi, savdo markazi, go'zallik saloni, restoran, tibbiyot markazi va istirohat bog'larini yaqin atrofdan topishingiz mumkin.
Hovli kuzatuv kameralari va sifatli tunggi yoritkichlar bilan jihozlangan. Kichik oilalarning farzandlari uchun o'yin maydonchasining mavjudligi muhimdir. Siz avtomobilingizni hech qanday muammosiz ochiq avtoturargohga joylashtirishingiz mumkin.
"La Villa Green" turar - joy majmuasining xonadonlari
Binoda uch va to'rt xonali keng xonadonlarni ko'rish mumkin. Ularning maydoni 106 m² dan 127 m² gacha, shift balandligi esa 3,2 metrga teng. Binoga shovqinsiz lift o'rnatilgan.

Строительная компания Elite House представила проект очаровательного жилого комплекса “La Villa Green”. Этот комплекс комфорт – класса выделяется среди остальных своим роскошным внешним видом. Близость архитектуры и дизайна ко французскому стилю создавала неповторимый вид. Более светлый цвет для основного здания можно увидеть в сочетании с более темным цветом для части крыши. Планируется строительство 5 - этажного здания площадью 2 000 м² и мансарды на верхнем этаже. Просторный двор имеет ландшафтный дизайн и состоит из деревьев и зон отдыха.
Инфраструктура ЖК “La Villa Green”
Комплекс расположен в Яшнабадском районе недалеко от центра. Всего в нескольких минутах ходьбы от дома, не уезжая далеко, есть много важных объектов для вашей активной жизни. Вы также можете найти станцию метро Яшнабад, государственную школу №166, торговый центр, салон красоты, ресторан, медицинский центр и парки развлечений.
Двор оборудован камерами наблюдения и качественным освещением. Важно наличие игровой площадки для детей из маленьких семей. Вы можете без проблем разместить свой автомобиль на открытой парковке.
Квартиры ЖК “La Villa Green”
В здании можно увидеть просторные квартиры с тремя и четырьмя комнатами. Их площадь составляет от 106 м² до 127 м², а высота потолков 3,2. В здании установлен бесшумный лифт.