Yashnobod tumani, Maxtumquli ko'chasi
"Qadiriyat" - bu ko'plab sharoitlar bir joyda jamlangan zamonaviy komfort - klass turar - joy majmuasi. 12 qavatli uylardagi xonadonlar 2025 - yilga qadar qurib bitkazilishi rejalashtirilgan. Birinchi qavatlar turli xil do'konlar uchun mo'ljallangan. Ushbu majmuada siz noyob g'oyalarga boy hovlini ko'rishingiz mumkin. Har bir o'rnatilgan jihozlar va foydalanilgan ranglar did bilan tanlangan. Barcha xonadonlarda keng terassalar mavjud. Bu yashovchilarga istalgan vaqtda ochiq havoda shaharning go'zalligidan bahramand bo'lish imkonini beradi. Uylarning mustahkamlik darajasi yuqori talablarga javob beradi.
“Qadriyat” turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yashnobod tumanida, Pushkin metrosidan qisqa masofada joylashgan. Shuningdek, yaqin atrofda Ashxobod bog'i, Parkent bozori, Eco Park va davlat ta'lim maktablari ham mavjud.
Majmua hovlisidagi dam olish zonasi g'ayrioddiy dizaynda bezatilgan. Sport va o'yin maydonchalari ham zamonaviy jihozlarga ega. Ochiq va yopiq avtoturargoh yashovchilar ehtiyojlarini qondirish uchun loyihaga kiritilgan. Umuman olganda, hovlingizdagi ajoyib ko'ngilochar zonalar va yashil maydonlar sizga estetik zavq bag'ishlaydi. Hovlida bir nechta kuzatuv kameralari o'rnatilgan va qorovul umumiy hududning xavfsizligi uchun javobgardir.

Рассрочка на 32 месяцев с первоначальным взносом 30%
“Qadriyat” - это современный жилой комплекс комфорт - класса, в котором собраны все условия в одном месте. Квартиры в 12 - этажных домах планируется достроить к 2025 году. Первые этажи предназначены для различных магазинов. В этом комплексе можно увидеть двор, богатый уникальными идеями. Каждое встроенное оборудование и использованные цвета были выбраны со вкусом. Во всех квартирах есть просторные террасы, что позволяет каждый день насладиться красотой города на свежем воздухе. Уровень прочности домов соответствует высоким требованиям.
Инфраструктура ЖК “Qadriyat”
Комплекс расположен в Яшнабадском районе в нескольких минутах ходьбы от метро Пушкина. Также поблизости находятся Ашхабад парк, Паркентский рынок, Eco Park и государственные образовательные школы.
Зона отдыха во дворе комплекса оформлена в необычном дизайне. Спортивная и детская площадки также оснащены современным оборудованием. Открытые и закрытые парковки также включены в проект для нужд жителей. Вообще говоря, отличные развлекательные зоны и зеленые насаждения во дворе доставят вам эстетическое удовольствие. Во дворе установлено несколько камер наблюдения, а охрана отвечает за безопасность общей территории.