4-xonali, 118 м², 10/14 q.
"O'zbegim" turar - joy majmuasi milliylik va zamonaviylikning ajoyib uyg'unligiga ega. Majmuaning umumiy maydoni 12 000 m² ni tashkil etadi. 7 ta ko'p qavatli bino to'liq O'zbekiston milliy me'morchiligi va dizayni asosida qurilgan. Majmuaga kirishda sizni ajoyib tarixiy manzara kutib oladi. Uylarning devorlari g'ishtdan qurilgan va zilzilaga chidamlidir. Hovlidagi go'zal favvora va yashil zonalar uyga qaytganingizda sizga xotirjamlik baxsh etadi.
"O'zbegim" turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua poytaxtimizning eng mashhur tumanlaridan biri hisoblangan Yakkasaroy tumanida joylashgan. Xonadonlarning yangi egalari uchun majmua atrofida barcha kerakli ob'ektlar mavjudligi juda qulaydir. Metro, maktab, savdo markazi, restoran, bank, dorixona va tibbiyot markazi ham uydan piyoda masofada joylashgan.
Majmua hovlisida ochiq havoda yaqinlaringiz yoki qo'shnilaringiz bilan suhbatlashib o'tirish sizga zavq bag'ishlaydi. Xavfsiz qoplamaga ega o'yin maydonchasi majmuada yashovchi barcha bolalarni xursand qiladi. Yer osti avtoturargohi sayr yo'lakchalariga xalaqit bermaslik va hovlida tartibsizlik yaratmaslik uchun tashkil etilgan. Sog'lom turmush tarzini olib borish uchun sport maydonchasida muntazam ravishda mashq qilishingiz mumkin.
"O'zbegim" turar - joy majmuasining xonadonlari
Majmuadagi xonadonlar keng tanlovga egadir. Xaridorlar uchun shift balandligi 3,4 metr bo'lgan 1, 2, 3 va 4 xonali xonadonlar mavjud. Ularning maydoni 51 m² dan 140 m² gacha.

Жилой комплекс “O'zbegim” обладает прекрасным сочетанием национальности и современности. Общая площадь комплекса составляет 12 000 м². 7 многоэтажных зданий полностью построены на основе национальной архитектуры и дизайна Узбекистана. При входе в комплекс вас встречает великолепный исторический вид. Стены домов построены из кирпича и обладают сейсмостойкостью.  Красивый фонтан и зеленые зоны во дворе дадут вам спокойствие, когда вы вернетесь домой.
Инфраструктура ЖК “O'zbegim”
Комплекс расположен в Яккасарайском районе, который считается одним из самых известных районов нашей столицы. Новым владельцам квартир удобно, что вокруг комплекса есть все необходимые объекты. Метро, школа, торговый центр, ресторан, банк, аптека и поликлиника также находятся в нескольких минутах ходьбы от дома.
Сидеть во дворе комплекса, разговаривая с близкими или соседями на свежем воздухе, доставит вам удовольствие. Игровая площадка с безопасным покрытием порадует всех детей, проживающих в комплексе. Подземная парковка организована так, чтобы не мешать пешеходным дорожкам и не создавать беспорядка во дворе. Вы можете регулярно заниматься спортом на спортивной площадке, чтобы вести здоровый образ жизни.
Квартиры ЖК “O'zbegim”
Квартиры в комплексе имеют широкий выбор. Для покупателей предусмотрены 1, 2, 3 и 4 - комнатные квартиры с высотой потолка 3.4 метра. Их площадь составляет от 51 м² до 140 м². Также квартиры можно приобрести в рассрочку.