3-xonali, 78 м², 8/16 q.
"Chaqar" turar - joy majmuasi sizga umringiz davomida zamonaviy qulayliklar taqdim etadi. Loyihaning umumiy maydoni 75 000 m² ni tashkil etadi. Biznes - klass majmuasida siz klassik uslubdagi 4 ta o'n olti qavatli uyni va did bilan jihozlangan hovlini ko'rishingiz mumkin. Ko'p qavatli binolardan tashqari, majmuada biznes markazi ham mavjud. Uylarning yuqori qavatlarida joylashgan ochiq terrasalar barchaga yoqishi aniq. Ochiq havoda tashkil etilgan dam olish zonalarida sizning oilaviy tadbirlaringiz yoki yozgi ta'tilingiz qiziqarli o'tadi.
"Chaqar" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yakkasaroy tumanida Xalklar Do'stligi metrosidan piyoda masofada joylashgan. Samarkand darvoza savdo markazi, restoran, bozor, maktab, bolalar bog'chasi, Korzinka supermarketi va poliklinika uydan qisqa masofasida joylashgan.
Hovlida tashkil etilgan bolalar bog'chasi yosh oilalar uchun ajoyib qulaylikdir. Yer osti va yer usti avtoturargohlari yashovchilar va ularning mehmonlarining transport vositalari muammosiz joylashishi uchun qurilgan. Rangli o'yin maydonchasida bolalaringiz baxt va quvonchga to'la o'ynaydilar. Hovliga ekilgan o'simliklar va daraxtlar aholi uchun yoqimli kayfiyat bag'ishlaydi.
"Chaqar" turar - joy majmuasining xonadonlari
Majmuadagi qurilishi rejalashtirilgan xonadonlar soni 384 tani tashkil etadi. Bir, ikki va to'rt xonali xonadonlar tayyor ta'mirga ega. Shift balandligi 2,8 m bo'lgan xonadonlarning maydoni 42 m² dan 97 m² gacha.

3-комн, 78 м², 8/16 эт.
Жилой комплекс "Chaqar" обеспечит вам современные удобства на протяжении всей вашей жизни. Общая площадь проекта составляет 75 000 м². В комплексе бизнес - класса можно увидеть 4 шестнадцатиэтажных дома в классическом стиле и со вкусом обставленный двор. Помимо многоэтажных домов, в комплексе есть и бизнес - центр. В домах установлены прочные лифты грузоподъемностью до 1 000 кг. Открытые террасы, расположенные на верхних этажах домов, понравятся каждому. В зонах отдыха, организованных на свежем воздухе, ваши семейные мероприятия или летние каникулы будут веселыми.
Инфраструктура ЖК “Chaqar”
Комплекс расположен в Яккасарайском районе в нескольких минутах ходьбы от метро Халклар Дустлиги. В шаговой доступности находится торговый центр Samarkand Darvoza, ресторан, рынок, школа, детский сад, супермаркет Korzinka и поликлиника.
Детский сад, организованный во дворе, является отличным удобством для молодых семей. Подземные и надземные парковки построены так, чтобы автомобили жителей и их гостей могли без проблем разместились. На красочной игровой площадке ваши дети будут полны счастья и радости. Растения и деревья, посаженные во дворе, создают приятное настроение для жителей.
Квартиры ЖК “Chaqar”
Планируемое количество квартир в комплексе составляет 384. Однокомнатные, двухкомнатные и четырехкомнатные квартиры имеют готовый ремонт. Квартиры с высотой потолка 2,8 м имеют площадь от 42 м² до 97 м².