Yangi "Oqsuv" turar - joy majmuasi yangi xonadoningizda farovon va baxtli hayot kechirishingiz uchun zamonaviy qulayliklarni taklif etadi. Uylar standartlarga muvofiq mustahkam va chiroyli tashqi ko'rinishga ega bo'lishini uchun eng malakali me'morlar va dizaynerlar birgalikda ish olib bordilar. Loyiha bo'yicha 4 500 m² maydonga ega majmuada 2 ta sakkiz qavatli uylar quriladi va chiroyli landshaft dizaynga ega hovli jihozlanadi. Tashqi ko'rinish uchun qalin ustunlar va oq ranglardan foydalanilgani tufayli bino hashamatli ko'rinadi. Yuqori qavatda yashovchilarga qulaylik yaratish maqsadida uylarda tezkor liftlar o'rnatilgan.
"Oqsuv" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Shayxontohur tumanida, Novza metrosidan qisqa masofada joylashgan. Siz uyga yaqin joyda barcha kerakli jamoat obyektlarini topasiz. Maktab, supermarket, istirohat bog'i, bozor, savdo markazi, go'zallik saloni va restoran ham piyoda masofada joylashgan.
Xususiy hovlida avtomobillarga zamonaviy avtoturargoh tashkil etilgan. Yashovchilar ochiq havoda oilaviy sayr qilishdan zavqlanishlari uchun yo'lakchalar tekis va chiroyli qilingan.

Новый жилой комплекс "Oqsuv" предлагает современные удобства, чтобы вы могли жить комфортной и счастливой жизнью в своей новой квартире. Самые опытные архитекторы и дизайнеры работают совместно, чтобы дома были прочными по стандартам и имели красивый внешний фасад. По проекту в комплексе площадью 4 500 м² будут построены 2 восьмиэтажных дома и обустроен двор с красивым ландшафтным дизайном. Здание выглядит роскошно благодаря использованию толстых колонн и белого цвета для внешнего вида. Для удобства жителей верхних этажей в домах устанавливают скоростные лифты.
Инфраструктура ЖК "Oqsuv"
Комплекс расположен в Шайхантахурском районе в нескольких минутах ходьбы от метро Новза. Вы найдете все необходимые общественные объекты в непосредственной близости от дома. Школа, супермаркет, парк развлечений, рынок, торговый центр, салон красоты и ресторан также находятся в шаговой доступности.
В частном дворе организована современная парковка для автомобилей. Дорожки ровные и ухоженные, чтобы жильцам было приятно провести семейную прогулку на свежем воздухе.
Квартиры ЖК "Oqsuv"
Всего в жилом комплексе бизнес - класса планируется построить 63 квартиры. Двухкомнатные и трехкомнатные квартиры передаются их владельцам в виде чистовой отделки. Их площадь составляет от 51 м² до 110 м². Благодаря тому, что система отопления в квартирах не централизована, в холодную погоду жильцы сами могут регулировать желаемую температуру.