2-xonali, 60 м², 4/8 q.
Yorqin ko'rinishga ega "Centrado" turar - joy majmuasida yashovchilar uchun barcha qulayliklar yaratilgan. Loyihaning asoschisi Keystone Constructions qurilish kompaniyasi bo'lib, u 20 yildan ortiq vaqt davomida xalqimizga ishonchli va zamonaviy xonadonlarni taqdim etib kelmoqda. 3 000 m² maydonda siz 7 qavatli uylar va daraxtlarga boy shaxsiy hovlini ko'rishingiz mumkin. Binolarning arxitekturasi va dizayni Yevropa uslubida yaratilganligi sababli majmua hashamatli ko'rinishga egadir. Majmuadagi xavfsizlik tizimi yuqori darajada ishlaydi. Barcha avtomobillar va begonalarning majmuaga kirishi qorovul nazoratida bo'ladi, bundan tashqari, hovlida kuzatuv kameralari o'rnatilgan. Uylar zamonaviy tezkor liftlar va domofon bilan jihozlangan.
"Centrado" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Toshkent shahrining Mirzo Ulug'bek tumanida joylashgan. Uylar markazda joylashganligi sababli, hudud atrofi juda yaxshi transport almashinuviga egadir. Bundan tashqari, uyga yaqin joyda savdo markazi, o'quv muassasalari, poliklinika, masjid, bank va kafe mavjud.
Xonadon sotib olishdan tashqari, siz hovlida bir nechta qulayliklarga ega bo'lasiz. Yozgi o'yin maydonchasi farzandlaringiz quvnoq vaqt o'tkazishlari uchun tashkil etilgan. Yopiq avtoturargohda sizning avtomobilingiz doim nazorat ostida xavfsiz bo'ladi.
"Centrado" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xonadonlar xaridorlarga qora ishlov ko'rinishida topshiriladi. 2, 3 va 4 xonali xonadonlar yorug' va balkonga egadir. Isitish tizimining individualligi ham yashovchilar uchun juda qulaydir.

Элитный жилой комплекс “Centrado” с яркой внешностью обладает всеми удобствами для жителей. Основателем проекта является строительная компания Keystone Constructions, которая уже более 20 лет предоставляет народу надежные и современные квартиры. На площади 3 000 м² можно увидеть 7 - этажные дома и богатый деревьями собственный двор. Комплекс выглядит роскошно благодаря тому, что архитектура и дизайн зданий выполнены в европейском стиле. Система безопасности в комплексе работает на высоком уровне. Все въезжающие автомобили и въезд посторонних контролируются охраной, кроме того, во дворе установлены камеры наблюдения. Дома оборудованы современными скоростными лифтами и домофоном.
Инфраструктура ЖК “Centrado”
Комплекс расположен в Мирзо - Улугбекском районе города Ташкента. Поскольку дома расположены в центре, в территории очень хорошая транспортная развязка. В непосредственной близости от дома находятся торговый центр, учебные заведения, поликлиника, мечеть, банк и кафе.
Помимо покупки квартиры, вы также получаете несколько удобств во дворе. Летняя площадка организована так, чтобы ваши дети весело проводили время. На закрытой парковке ваш автомобиль будет в безопасности под присмотром.
Квартиры ЖК “Centrado”
Квартиры будут переданы покупателям в виде черновой отделки. 2, 3 и 4 - комнатные квартиры светлые и имеют балкон. Индивидуальность системы отопления также очень комфортна для жильцов.