“Nafosat Garden” zamonaviy turar - joy majmuasida yashovchilar to'liq baxtni his qilishlari uchun barcha qulayliklar yaratilgan. Loyihada Yevropa uslubiga ega yetti, sakkiz va to'qqiz qavatli uylar qurilishi ko'zda tutilgan. Ushbu uylarning xaridorlarga qulayligi shundaki, tanlov uchun qora ishlov ko'rinishida va tayyor ta'mirlangan shaklida xonadonlar mavjud. Mijozlar o'z vaqtlarini tejash maqsadida tayyor xonadonni tanlashlari mumkin. Shuningdek, siz o'zingiz yoqtirgan dizaynda ta'mirlash uchun qora ishlov korinishidagi xonadonni sotib olishingiz ham mumkin.
“Nafosat Garden” turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmuaning tashqi va ichki infratuzilmasining boyligi aholiga ko'plab qulayliklar yaratadi. Uydan 10 daqiqalik piyoda masofada Novza metrosi va bir nechta jamoat transporti bekatlari joylashgan. Bundan tashqari, istirohat bog'i, savdo markazi, maktab, supermarket, xususiy bolalar bog'chasi va go'zallik salonlari ham yaqin masofada joylashgan.
Hovlida ko'plab daraxtlar ekilganligi tufayli havo juda tozadir. Yashovchilar dam olish zonalarida o'tirib suhbatlashishlari yoki ota – onalar chiroyli yo'lakchalarda farzandlarini aravachada sayr qildirishlari mumkin. Hovlida yumshoq qoplamaga ega o'yin maydonchasi ham mavjud. Majmuada tashkil etilgan avtoturargohdan barcha yashovchilar bepul foydalanishlari mumkin.
"Nafosat Garden" turar - joy majmuasining xonadonlari
Mijozlar uchun 1, 2, 3 va 4 xonali xonadonlar taqdim etilgan. Loyihada jami 55 ta xonadon mavjud bo'lib, ularning har biri domofon, isitish tizimi, mustahkam eshik va romlar bilan jihozlangan.

В современном жилом комплексе “Nafosat Garden” созданы все удобства, чтобы жители чувствовали себя полностью счастливыми. Проект предусматривает возведение семиэтажных, восьмиэтажных и девятиэтажных домов в европейском стиле. Удобство этих домов для покупателей заключается в том, что квартиры на выбор бывают как в виде черновой отделки, так и в виде готового ремонта. Клиенты могут выбрать квартиру с готовым ремонтом по своему усмотрению, экономя свое время. Также можно приобрести квартиру в виде черновой отделки для самостоятельного ремонта в понравившемся дизайне.
Инфраструктура ЖК “Nafosat Garden”
Богатство внешней и внутренней инфраструктуры комплекса дает жителям много удобств. В 10 минутах ходьбы от дома находится станция метро Новза и несколько остановок общественного транспорта. Кроме того, парк развлечений, торговый центр, школа, супермаркет, частный детский сад и салоны красоты также находятся в нескольких минутах ходьбы.
Воздух очень чистый благодаря многочисленным деревьям во дворе. Жители могут посидеть и поговорить в зонах отдыха или прогуляться с ребенком в коляске по красивой дорожке. Во дворе также есть детская площадка с мягким покрытием. Парковка, организованная в комплексе, доступна всем жителям бесплатно.
Квартиры ЖК “Nafosat Garden”
Для клиентов предусмотрены 1, 2, 3 и 4 - комнатные квартиры. Всего в проекте 55 квартир, каждая из которых оснащена домофоном, системой отопления, а также прочными дверями и рамами.