50% to'lov bilan 30 oygacha foizsiz muddatli to'lov
"Grand City" - bu ko'chmas mulk sotib olishda mijozlarga keng tanlov beradigan komfort – klass turar – joy majmuasi. Grand Capital Group zamonaviy arxitektura va uslubdagi xonadonlarni qurishni rejalashtirgan. Yashnaobod tumanidagi chiroyli dizayndagi uylarni kichik shaharcha deb atash mumkin. Yaratilgan har bir sharoit hayotingizni osonlashtirish uchun xizmat qiladi.
"Grand City" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua ideal joylashuvga ega. Hudud daraxtlarga to'la va siz har kuni toza havodan miriqib nafas olishingiz mumkin. Bir necha daqiqalik piyoda masofada yoki transportda sizning aktiv hayotingiz uchun barcha kerakli obyektlar mavjud. Shuningdek, atrofdan davlat maktablaridan Yevropa restoranigacha  topishingiz mumkin.
Loyiha bo'yicha kichik shaharchada yozgi basseyn, sport zali, restoran va tibbiyot markazlari tashkil etiladi. Ota - onalar va yosh bolalarga qulaylik yaratish maqsadida majmuada bolalar bog'chasi ham mavjud. Hovli bino arxitekturasiga mos landshaft dizayniga ega. Bo'sh vaqtingizda toza havoda dam olishingiz uchun maxsus yashil zonalar mavjud. Ochiq va yopiq avtoturargohlar mavjud. Bu sizning avtomobilingiz xavfsizligini kafolatlaydi.

“Grand City” - это жилой комплекс, комфорт - класса который предлагает клиентам широкий выбор при покупке недвижимости. Grand Capital Group планировала построить квартиры в современном архитектуре и стиле. Дома с красивым дизайном в Яшнаабадском районе можно назвать маленьким городком. Каждая созданная условия служит для того, чтобы облегчить вам жизнь.
Инфраструктура ЖК “Grand City”
Локация комплекса выбрана очень идеальна. Территория полна деревьев, и вы можете дышать свежим воздухом каждый день. В нескольких минутах ходьбы или на транспорте существуют все нужные объекты для вашей активной жизни. Вы также можете найти поблизости от государственных школ до европейского ресторана.
По проекту в небольшом городке будут организованы летний бассейн, спортивный зал, ресторан и медицинские центры. Для удобства родителей и маленьких детей в комплексе также существует детский сад. Двор имеет ландшафтный дизайн, соответствующий архитектуре здания. Есть специальные зеленые зоны, чтобы в свободное время можно было отдохнуть на свежем воздухе. Есть открытые и закрытые парковки. Это гарантирует вам безопасность вашего автомобиля.