Ellips Garden Darhan – bu beshta osmono‘par binoni birlashtirgan noyob turar-joy majmuasi. U har biri 21 qavatli beshta binodan iborat. Ushbu majmuaning o‘ziga xosligi uning shaklida – u maxsus ellips shaklida loyihalashtirilgan bo‘lib, bu yashovchilar qulaylik va shinamlikni ta’minlaydi. "Ellipse Garden Darhan" o‘z loyihaviy maydonining 70% ini, ya’ni 30 ming kvadrat metrni, yashil zonalar uchun ajratgan. Ellipse Effect noyob konsepsiyasi tufayli Ellips Garden Darhan aholisi 22 dan ortiq afzalliklardan bahramand bo‘lishlari mumkin. Xonalarni o‘z xohishingizga ko‘ra bron qilganingizda, darhol o‘z hududingizni «1+22» ga kengaytirasiz. Bu shuni anglatadiki, siz qo‘shimcha xonalar yoki joylar egasi bo‘lishingiz mumkin.
Turar-joy majmuasi poytaxtning eng rivojlangan tumanlaridan biri bo'lgan Mirzo Ulug'bek tumanida joylashgan. Yaqin atrofda poliklinikalar, tibbiyot markazlari, davlat maktablari va o'quv markazlari, mahalla fuqarolar yig'ini idorasi, shinam kafelar, restoranlar va bog'lar mavjud. Hamid Olimjon metro bekatiga yaqinligi shahar transportidan qulay foydalanish inkonini beradi.
Biznes sinfidagi taklif etilayotgan xonadonlar to‘liq pardozlangan holda quyidagi umumiy maydonlarga ega:
- Bir xonali xonadonlar: 37,44 dan 41,69 kvadrat metrgacha.
- Ikki xonali xonadonlar: 51,89 dan 57,49 kvadrat metrgacha.
- Uch xonali xonadonlar: 89,23 dan 127,44 kvadrat metrgacha.
- Uch xonali dupleks xonadonlar: 108,15 kvadrat metr.
Har bir xonadonning shift balandligi 3 metrdan boshlanadi, shuningdek, balkon va panoramali oynalar bilan jihozlangan bo‘lib, tabiiy yorug‘lik va atrofdagi go‘zal manzaralardan bahramand bo‘lish imkonini beradi.

Ellips Garden Darhan - это уникальный жилой комплекс, объединяющий в себе пять небоскребов, расположенных в одном месте. Он состоит из пяти корпусов, каждый из которых имеет 21 этаж. Особенностью данного комплекса является его форма - он специально создан в форме эллипса, что обеспечивает удобство и комфорт для жильцов. "Ellipse Garden Darhan" выделил 70% своей проектной площади, равной 30 тысячам квадратных метров, для зеленых зон. Благодаря уникальной концепции Ellipse Effect жители Ellips Garden Darhan могут наслаждаться более чем 22 преимуществами. Забронировав комнаты в по вашему усмотрению, вы моментально расширяете свое пространство до «1+22». Это значит, что вы, можете стать владельцем дополнительных комнат или помещений.
Жилой комплекс расположен в Мирзо-Улугбекском районе, одном из самых развитых в столице. Рядом находятся поликлиники, медицинские центры, государственные школы и учебные заведения, махаллинский комитет, уютные кафе, рестораны и парки. Близость к станции метро "Хамид Олимжон" обеспечивает удобное транспортное сообщение.
Предлагаемые квартиры в классе бизнес предоставляются с чистовой отделкой и имеют следующие общие площади:
Однокомнатные квартиры: от 37,44 до 41,69 квадратных метров.
Двухкомнатные квартиры: от 51,89 до 57,49 квадратных метров.
Трехкомнатные квартиры: от 89,23 до 127,44 квадратных метров.
Трехкомнатные дуплексные квартиры: 108,15 квадратных метров.
Каждая квартира имеет высоту потолка от 3 метров, а также оборудована балконом и панорамными окнами, обеспечивающими отличное естественное освещение и прекрасный вид на окружающую местность.