China House kompaniyasi tomonidan sharqona dizaynda qurilgan turar-joy majmuasi Mirzo Ulug’bek tumani Yangi O’zbekiston ko’chasida joylashgan. Xonadonlar Premium toifasiga oid bo’lib, barcha kerakli qulayliklar va sharoitlarni o’zida mujassamlashtirgan.
Majmua shaxar shovqinidan holi va toza xavoli hududdaekanligiga qaramay shaxardan uncha uzoq bo’lmagan masofada joylashgan. Katta yo’lning bo’yida joylashganligi uchun transport vositalari yordamida kerakli infratuzilma obyektlariga oson va tez yetib olish imkoniyati mavjud. Uzoq bo’lmagan masofada To’qaytepa masjidi, Yangi O’zbekiston bog’i, Olimpia shaharchasi, 70-sonli poliklinika, maktab, bog’cha va 2 ta universitet joylashgan.
Majmuadagi xonadonlar soni 176 ta bo’lib, 32 mter kvadratdan 71 metr kvadratdagacha kattalikda. 116 metr kvadratdan 204 metr kvadratgacha bo’lgan noturar maydonlar ham mavjud. Xonadonlar suvalgan, pardozlangan holatda topshiriladi.

2-комн, 46.4 м², 6/4 эт.
Жилой комплекс, построенный компанией China House в восточном стиле, расположен в Мирзо Улугбекском районе на улице Новый Узбекистан. Квартиры относятся к категории Premium и включают все необходимые удобства и условия для комфортного проживания.
Комплекс расположен в чистой и спокойной зоне, вдали от городского шума, но при этом недалеко от центра. Благодаря близости к крупной дороге, можно легко и быстро добраться до необходимой инфраструктуры на транспорте. Вблизи находятся мечеть Тоқайтепа, парк Новый Узбекистан, спортивный городок Олимпия, поликлиника №70, школа, детский сад и два университета.
Комплекс включает 176 квартир площадью от 32 до 71 квадратных метров. Также предусмотрены нежилые площади размером от 116 до 204 квадратных метров. Квартиры сдаются с выполненной отделкой.