4-xonali, 150 м², 10/12 q.
"Usta Shirin" turar - joy majmuasi Modern Story qurilish kompaniyasining eng muvaffaqiyatli loyihalaridan biridir. Uylar innovatsion texnologiya asosida qurilgan bo'lib, mustahkam panoramali oynalar va tashqi ko'rinishida to'lqinsimon dizayn betakror ko'rinish yarata olgan. Uylarning tashqi tomonidan qaragandayoq zamonaviylik va hashamatni his qilasiz. Majmua Yashnobod tumanida joylashgan bo'lib, uning umumiy maydoni 1,07 gektarni tashkil etadi. Yangi majmuada 3 ta ko'p qavatli uy qurilishi rejalashtirilgan. Xususiy hovlida esa landshaft dizaynga ega dam olish zonalari tashkil etiladi. Uylarning birinchi qavatlari tijorat maqsadlarida foydalanishga topshiriladi. Xaridorlarga qulaylik yaratish maqsadida xonadonlarni muddatli to'lov shartnomasi asosida sotib olish imkoniyati yaratilgan.
"Usta Shirin" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua joylashgan hudud nafaqat zamonaviyligi, balki ekologik tozaligi bilan ham ajralib turadi. Uydan piyoda masofada Riviera savdo markazi, Minor masjidi, Korzinka supermarketi, 150 - maktab, bolalar bog'chasi va tibbiyot markazi joylashgan.
Majmuada sport bilan shug'ullanish uchun fitnes markazi tashkil etilgan. Farzandlaringiz har xil ob - havoga qaramay, yozgi va qishki o'yin maydonchalarida quvnab o'ynaydilar. Siz avtomobilingizni yer osti yoki yer usti avtoturargohlariga qo'yishingiz mumkin.
"Usta Shirin" turar - joy majmuasining xonadonlari
Majmuada maydoni 600 m² gacha bo'lgan 2, 3 va 4 xonali xonadonlar mavjud. Xonadonlar egalariga toza ishlov shaklida topshiriladi.

4-комн, 150 м², 10/12 эт.
Жилой комплекс "Usta Shirin" - один из самых успешных проектов строительной компании Modern Stroy. Дома были построены по инновационной технологии, с прочными панорамными окнами и волнистым фасадом, что создавало неповторимый вид. По внешнему виду домов чувствуется современность и роскошь. Комплекс расположен в Яшнабадском районе, его общая площадь составляет 1.07 га. В новом комплексе планируется построить 3 многоэтажных дома. А в частном дворе будут организованы зоны отдыха с ландшафтным дизайном. Первые этажи домов сдаются в коммерческое использование. Для удобства покупателей есть возможность приобрести квартиру в рассрочку.
Инфраструктура ЖК "Usta Shirin"
Территория, на которой расположен комплекс, отличается не только своей современностью, но и экологической чистотой. В нескольких минутах ходьбы от дома находится торговый центр Riviera, мечеть Минар, супермаркет Korzinka, школа № 150, детский сад и медицинский центр.
В комплексе создан фитнес - центр для занятий спортом. Ваши дети с удовольствием будут играть на летних и зимних игровых площадках, несмотря на разную погоду. Вы можете разместить свой автомобиль на подземной или надземной парковке.
Квартиры ЖК "Usta Shirin"
В комплексе существуют 2, 3 и 4 - комнатные квартиры площадью до 600 м². Квартиры передаются владельцам в виде чистовой отделки.