Turar-joy majmuasi puxta oʻylangan infratuzilmaga ega. Keng yer osti avtoturargohi avtomobillarni xavfsiz joy va optimal harorat bilan taʼminlaydi. Bolalar maydonchasida maroqli oʻyinlar uchun hamma narsa bor: turli xil konstruksiyalar, velosiped turargohi, stol oʻyinlari uchun yopiq ayvon. Maydonchada rezina qoplamalar bor, u kecha-yu kunduz video kuzatuv ostida. Bular tufayli bolalarning xavfsizligidan tashvishlanmaysiz.
Podyezdlardagi yuz identifikatori va harakat sensori xavfsizlikni taʼminlaydi. Shuningdek, siz liftlarning qulayligi va ishonchliligi, baland shiftlar va uyingiz kirish qismining nafis dizaynidan bahramand boʻlishingiz mumkin. Turar joy majmuasi barcha aholi xavfsizligi uchun videokuzatuv tizimlari bilan jihozlangan. Bundan tashqari, uning qulay joylashuvi maktablar, savdo markazlari, restoranlar, banklarga borishni osonlashtiradi.
Turar-joy majmuasi ikki va uch xonali uylarni taklif etadi. Ularni muddatli toʻlovga sotib olish mumkin. Xonadonlarning maydoni 43,3dan 191 m²gacha, shift balandligi esa 3,4 metrni tashkil etadi.

«Park City Olmazor» - новый комфортабельный жилой комплекс, расположенный в Алмазарском районе, где можно приобрести современные квартиры, а также коммерческие помещения. Благодаря расположению в центре города он обеспечивает удобный доступ к транспортным развязкам и городской инфраструктуре.
Жилой комплекс имеет продуманную до мелочей инфраструктуру. Вместительная подземная парковка обеспечит машинам безопасное место и оптимальную температуру. В детской площадке есть все, для того чтобы весело проводить время: различные качели, стоянки для велосипедов, закрытые беседки для настольных игр, кофейная зона. На площадке резиновое покрытие, а также ведется круглосуточное видеонаблюдение, так что вы можете не волноваться за безопасность детей.
Подъезды обеспечивают легкий вход внутрь с их устройствами идентификацией лица и датчиками движения. Также вы сможете насладиться удобством и надежностью лифтов, высокими потолками и изысканным дизайном подъезда вашего дома. Жилой комплекс оборудован системами видеонаблюдения для безопасности всех его жителей. Кроме того, его удобное расположение дает возможность легко добраться до школ, торговых центров, ресторанов, банков.
Жилой комплекс предлагает двух и трехкомнатные квартиры с чистовой отделкой. Предоставляется возможность приобрести их в рассрочку. Площадь в квартирах варьируется от 43,3 до 191 м², а высота потолков в них - 3,4 м.