5-xonali, 237 м², 3/1 q.
"Tiara Residence" – bu eng nufuzli tumanlardan hisoblanadigan Mirzo Ulug'bek tumanida joylashgan elita turar - joy majmuasidir. 18,500 kvadrat metr maydonda to'rtta o'n qavatli g'ishtli uylar qurilgan va shaharning diqqatga sazovor joyiga aylangan. Sizning qulayligingiz uchun asosiy g'amxo'rlik siz xonadonga ko'chib kelgan paytdan boshlanadi. Zamonaviy kuzatuv kameralari xavfsizlikni ta'minlaydi, bu esa sizga xotirjamlik hissini beradi. Uyning tom qismidagi terassalar sizga kun yoki tunning istalgan vaqtida ajoyib manzaradan bahramand bo'lish imkoniyatini beradi va hashamatli muhit yaratadi.
"Tiara Residence" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Piyoda masofasida Buyuk Ipak Yo'li metrosi joylashgan. Maktab, ko'ngilochar markaz, poliklinika, bolalar bog'chasi, go'zallik saloni, bank va restoran ham uyga yaqin joylashgan. Majmuaning o'zida joylashgan fitnes markazi har bir mashg‘ulotingizda yuksak uslubni belgilab, sog‘ligingiz va chiniqishingiz uchun ilg‘or sharoitlarni taklif etadi. Bolalar uchun zamonaviy qish va yozgi o'yin maydonchalari tashkil etilgan. Bu yerda bolalar o'zlarining imkonioyatlarini xavfsiz va rag'batlantiruvchi muhitda rivojlantirishlari mumkin. Barcha yashovchilar yer osti avtoturargohidan muammosiz foydalanishlari mumkin.
"Tiara Residence" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xaridorlar o'zlarining xohishlariga qarab katta yoki kichik maydonga ega xonadonlarni tanlashlari mumkin. Xonadonlarning maydoni 52 m² dan 300 m² gacha. Xonadonlarda isitish tizimi individualdir, shiftlarning balandligi esa 3,3 metrni tashkil qiladi.

4-комн, 197 м², 9/10 эт.
“Tiara Residence” – это элитный жилой комплекс, расположенный в самом престижном Мирзо - Улугбекском районе. Четыре десятиэтажных кирпичных здания на площади 18 500 квадратных метров были великолепно возведены и стали достопримечательностью города. Основная забота о вашем комфорте начинается с момента въезда в квартиру. Современные камеры слежения обеспечивают надежную безопасность, что дает ощущение спокойствия. Великолепные террасы на крыше подарят вам возможность наслаждаться живописными видами в любое время дня и ночи, создавая атмосферу исключительной роскоши.
Инфраструктура ЖК “Tiara Residence”
В шаговой доступности находится метро Буюк Ипак Йули. Школа, развлекательный центр, поликлиника, детский сад, салон красоты, банк и ресторан также находится в непосредственной близости от дома. Фитнес - центр в самом комплексе предлагает передовые условия для поддержания вашего здоровья и формы, ставя под знаком высокого стиля каждое ваше занятие. Для детей созданы современные зимние и летние детские площадки. Здесь дети могут раскрывать свой потенциал в безопасной и стимулирующей среде. Все жители могут свободно пользоваться подземной парковкой.
Квартиры ЖК “Tiara Residence”
Покупатели могут выбирать квартиры с большой или маленькой площадью в зависимости от своих предпочтений. Площадь квартир составляет от 52 м² до 300 м². Система отопления в квартирах индивидуальная, а высота потолков 3,3 м.