2-xonali, 41 м², 6/8 q.
“Parkent Gardens” turar - joy majmuasi hayotingiz qulay va xavfsiz bo'lishi uchun barcha sharoitlarni yaratdi. Majmua Yashnobod tumanida joylashgan bo'lib, zamonaviy 9 qavatli bino shaharning eng go'zal binolaridan biriga aylandi. Loyiha asoschilari nafaqat binoning tashqi dizayniga e'tibor qaratdilar, balki xonadonlar mustahkam bo'lishi uchun materiallar sifatini nazorat qilishni ham doim nazorat qildilar. Majmua hovlisi keng va  daraxtlarga boyligi bilan ajralib turadi.
"Parkent Gardens" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua joylashgan hudud zamonaviy obyektlarga boy. Uydan piyoda masofada metro va avtobus bekatlari joylashgan. Bundan tashqari, uyga yaqin joyda Media Park savdo markazi, Ashxobod bog'i, maktab, bolalar bog'chasi, tibbiyot markazi, go'zallik saloni, kafe va restoranlar mavjud.
Hovli oilalar yoki qo'shnilar bilan dam olish uchun ajoyib joydir. Hovlining markazida kichik favvora o'rnatilgan va uning atrofida rang - barang o'yin maydonchasi mavjud. Yer osti va yer usti avtoturargohlari aholiga transport vositalarini joylashtirishda muammoga duch kelmasliklari uchun tashkil etilgan.
"Parkent Gardens" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xaridorlarga toza ishlov ko'rinishidagi 1, 2 va 3 xonali xonadonlar taqdim etiladi. Xonalar yorug' va qulay ko'rinishi uchun xonadonlarga panoramali derazalar o'rnatilgan. Ushbu xonadonlardan birini sotib olib, siz nafaqat yaxshi sharoitlarga ega bo'lasiz, balki oilangiz xavfsizligidan ham xotirjam bo'lasiz. Hovlida bir nechta sifatli va zamonaviy kuzatuv kameralari o'rnatilgan.

2-комн, 41 м², 6/8 эт.
Жилой комплекс “Parkent Gardens” создал условия для того, чтобы ваша жизнь была комфортной и безопасной. Комплекс расположен в Яшнабадском районе и современное 9 - этажное здание превратилось в одно из красивейших зданий города. Основатели проекта обратили внимание не только на внешний дизайн здания, но и не оставили в стороне контроль качества материалов, чтобы квартиры были прочными. Двор комплекса отличается простором и богатством деревьев.
Инфраструктура ЖК “Parkent Gardens”
Район, в котором расположен комплекс, богат современными объектами. В нескольких минутах ходьбы от дома находятся метро и автобусные остановки. Кроме того, недалеко от дома находятся торговый центр Media Park, парк Ашхабад , школа, детский сад, медицинский центр, салон красоты, кафе и рестораны.
Двор - отличное место для семейного отдыха или отдыха с соседями. В центре двора установлен небольшой фонтан, а вокруг можно увидеть красочную детскую площадку. Подземные и надземные парковки организованы так, чтобы у жителей не было проблем с размещением автомобилей.
Квартиры ЖК “Parkent Gardens”
Покупателям предоставляются 1, 2 и 3 - комнатные квартиры с чистовой отделкой. В квартирах установлены панорамные окна, чтобы комнаты выглядели светлыми и уютными. Купив одну из этих квартир, вы не только получите лучшие условия, но и будете спокойны за безопасность своей семьи. Во дворе установлено несколько качественных и современных камер наблюдения.