Yashnobod tumani, M. Ashrafi ko'chasi
“Silver” turar-joy majmuasi Yashnobod tumani M.Ashrafiy ko‘chasida, Tuzeldan 33 daqiqa uzoqlikda joylashgan. Majmua Komfort sinfiga kiradi va to'qqiz qavatli g'ishtli binodan iborat. Bu uning mustahkamligi va uzoq muddatli xizmat qilishini ta'minlaydi. Majmuaning umumiy maydoni 1,1 gektarni tashkil etadi va bitta binodan iborat. Aholi uchun qulaylik yaratish maqsadida ochiq avtoturargoh mavjud. Turli do'konlar va kafelar joylashgan tijorat binolari mavjud.
«Silver» turar-joy majmuasi atrofidagi infratuzilma yaxshi rivojlangan va qulay yashash uchun zarur bo'lgan barcha obyektlarni o'z ichiga oladi. Toshkent davlat transport universiteti, Xalqaro aeroport, Risoviy bozori, Temiryo'l texnikasi muzeyi va Bolalar Milliy tibbiyot markazi majmuaga yaqin joylashgan. Shuningdek, yaqin atrofda maktablar va dorixonalar joylashgan. Bu aholining kundalik hayotini yanada qulay va oson qiladi.
«Silver» turar-joy majmuasidagi xonadonlar tayyor pardozlash va qulay rejalashtirish bilan ta'minlangan bo'lib, yangi egalariga darhol ko'chib o'tish imkoniyatini beradi. Xonadonlardagi baland shiftlar kenglik va yorug'lik hissini yaratadi. Bu esa xonalarni yanada shinam qiladi. Majmuada turli xil xonadon turlari mavjud. Bu turli ehtiyoj va xohishlarga mos keladigan turar joyni tanlash imkoniyatini beradi.

Жилой комплекс «Silver» расположен в Яшнабадском районе на улице М.Ашрафи, в 33 минутах от Тузеля. Комплекс относится к классу Комфорт и представляет собой девятиэтажное кирпичное здание, что обеспечивает его прочность и долговечность. Общая площадь комплекса составляет 1.1 га, и он включает один корпус. Для удобства жителей предусмотрена открытая парковка и коммерческие помещения, где размещены различные магазины и кафе.
Инфраструктура вокруг ЖК «Silver» хорошо развита и включает все необходимые объекты для комфортной жизни. Ташкентский Государственный Транспортный Университет, Международный аэропорт, Рисовый базар, Музей железнодорожной техники и Bolalar Milliy Tibbiyot Markazi находятся в непосредственной близости к ЖК. Также рядом расположены школы и аптеки, что делает повседневную жизнь жителей комплекса удобной и легкой.
Квартиры в ЖК «Silver» предлагаются с готовой отделкой и удобными планировками, что позволяет новым владельцам сразу въехать и наслаждаться комфортом. Высокие потолки создают ощущение простора и света, делая помещения еще более привлекательными. В комплексе представлены различные типы квартир, что позволяет выбрать жилье, соответствующее различным потребностям и предпочтениям.