2-xonali, 44 м², 3/9 q.
"Sad'o" turar-joy majmuasi Qozog'istonning "Bi Group"kompaniyasining Toshkentdagi ikkinchi loyihasidir. Ushbu xolding Qozog'istonning beshta kompaniyasini birlashtirgan eng yirik investitsiya va qurilish konglomerati hisoblanadi. O'zining ko'lami va ish sifati tufayli xolding dunyodagi eng yirik qurilish kompaniyalari reytingida 164-o'rinni egallaydi.
"BI Group" nafaqat turar-joy majmualarini qurishga ixtisoslashgan, balki ta'lim, tijorat ko'chmas mulki, shuningdek, biznes markazlari va mehmonxona majmualari kabi infratuzilma obyektlari, jumladan, Hampton by Hilton va Hilton Astana kabi mashhur brendlar bo'yicha loyihalarni muvaffaqiyatli amalga oshirmoqda. Bundan tashqari, kompaniya stadionlar, teatrlar va sog'liqni saqlash muassasalari kabi sport va madaniyat obyektlarini yaratishda faol ishtirok etmoqda.
"Sad'o" turar-joy majmuasining afzalliklari
Hovlida yashil piknik zonasi, quruq favvora, mini tomorqa va barbekyu maydoni bilan jihozlangan. Elektr transport vositalarini zaryadlash stantsiyalariga ega yer osti to'xtash joyi, shuningdek, velosiped to'xtash joylari mavjud. Holl zamonaviy uslubda bezatilgan, keng va qulaylikka ega, shuningdek, aholi uchun omborxonalar mavjudligini ta'minlaydi.
"Sad'o" turar-joy majmuasi infratuzilmasi
"Sad'o" majmuasi yonida Yashnabad metro stansiyasi, shuningdek, o'ndan ortiq davlat va xususiy maktablar va bolalar bog'chalari joylashgan. Yaqin atrofda tibbiyot markazlari, supermarketlar va "yangi O'zbekiston"parkini topish mumkin. Golf ixlosmandlari uchun nufuzli "ST Golf Academy"golf klubi qisqa masofada joylashgan.
"Sado" turar-joy majmuasi nafaqat yashash joyini, balki qulaylik, zamonaviylik va yaqin atrofda zarur bo'lgan barcha narsalarning mavjudligini birlashtirgan turmush tarzini ham anglatadi.

2-комн, 44 м², 3/9 эт.
Жилой комплекс "Sad'o" представляет собой второй проект в Ташкенте от Казахстанской компании "BI Group". Этот холдинг является крупнейшим инвестиционно-строительным конгломератом Казахстана, объединяющим в себе пять компаний. Благодаря своему масштабу и качеству работы, холдинг занимает почетное 164-е место в рейтинге крупнейших строительных компаний мира.
"BI Group" не только специализируется на строительстве жилых комплексов, но и успешно реализует проекты в сфере образования, коммерческой недвижимости, а также инфраструктурных объектов, таких как бизнес-центры и гостиничные комплексы, включая такие известные марки, как Hampton by Hilton и Hilton Astana. Кроме того, компания активно участвует в создании объектов спорта и культуры, таких как стадионы, театры и медицинские учреждения.
Преимущества жилого комплекса “Sad'o”
Внутренний двор обустроен зеленой зоной для пикников, сухим фонтаном, мини-огородом и зоной для барбекю. Предусмотрена подземная парковка с зарядными станциями для электромобилей, а также места для парковки велосипедов. Хол оформлены в современном стиле, обладают простором и комфортом, а также предусматривают наличие кладовых помещений для жителей.
Инфраструктура жилого комплекса “Sad'o”
Рядом располагается станция метро "Яшнабад", а также более десятка государственных и частных школ и детских садов. В непосредственной близости можно найти медицинские центры, супермаркеты и парк "Янги Узбекистан". Для любителей гольфа в нескольких минутах езды расположен престижный гольф-клуб "ST Golf Academy".
Жилой комплекс "Sad'o" представляет собой не только место для проживания, но и образ жизни, сочетающий в себе комфорт, современность и доступность всего необходимого в непосредственной близости