"Poytaxt Gavhari" - Yunusobod tumanida qurilgan yana bir maftunkor biznes - klass turar - joy majmuasi. Ushbu sharqona uslubdagi uydan siz o'zingiz yoqtirgan maydon va rejalashtiruvdagi xonadoningizni topasiz. Real House qurilish kompaniyasining uylarida siz betakror loyihani, yangi texnologiyalar asosida bo'lgan qurilishni, keng imkoniyatlarga ega hovlini va erkin yashashingiz uchun yorug' xonadonlarni ko'rishingiz mumkin. 9 qavatli bino monolit tipga ega. Qurilish jarayonida poydevordan bo'yoqlarga qadar eng yuqori sifatli maxsulotlar ishlatilgan.
"Poytaxt Gavhari" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua markazga yaqin joylashgan. Bu kattalarning ishlashi yoki bolalarni o'qishi uchun juda ko'p qulayliklarga ega. Hamid Olimjon metrosi va №17-maktab 5 - 10 daqiqalik piyoda masofada joylashgan. Shuningdek, yaqin atrofda oilangiz bilan vaqt o'tkazishingiz uchun savdo markazlari, istirohat bog'lari va restoranlar mavjud.
Majmua 8 500 m² maydonga ega, ko'p qavatli binolardan tashqari, hovlida juda yaxshi sharoitlar yaratilgan. Binoning birinchi va ikkinchi qavatlari tijorat maqsadlarida foydalanish uchun mo'ljallangan. Majmuaning o'zida tashkil etilgan yashil maydonlar,o'yin maydonchasi va sayr yo'lakchalari uy egalari uchun ajoyib afzalliklardir. Yer osti avtoturargohi avtomobilingiz yoz va qishda xavfsiz bo'lishini ta'minlaydi.
"Poytaxt Gavhari" turar - joy majmuasining xonadonlari
1, 2, 3 va 4 xonali xonadonlar sotuvga mo'ljallangan. Ularning shiftlari balandligi 3,4 metr va maydoni 62 m² dan 139 m² gachani tashkil qiladi.

offers/23/93/239344bfcbc6e80656ad216b506d1447.jpeg
“Poytaxt Gavhari” - это еще один очаровательный жилой комплекс бизнес - класса, построенный в Юнусабадском районе. В этом доме, оформленном в восточном стиле, вы найдете свою квартиру в площади и планировке, которые вам нравятся. В домах строительной компании Real House можно увидеть отличный проект, строительство по новым технологиям, двор с широкими возможностями и светлые квартиры для свободного проживания. 9 - этажное здание имеет монолитный тип. В процессе строительства использовались самые качественные, от фундамента до красок.
Инфраструктура ЖК “Poytaxt Gavhari”
Комплекс расположен недалеко от центра. В нем много удобств для работы взрослых или обучения детей. В 5 - 10 минутах ходьбы находятся метро Хамид Алимжан и школа №17. Также поблизости торговые центры, парки развлечений и рестораны, чтобы вы могли провести время с семьей.
Комплекс имеет площадь 8 500 м², кроме многоэтажных домов во дворе созданы отличные условия. Первый и второй этажи здания предназначены для коммерческого использования. Зеленые зоны, детская площадка и пешеходные дорожки, организованные в самом комплексе, являются отличным преимуществом для домовладельцев. Подземная парковка гарантирует, что ваш автомобиль будет в безопасности летом и зимой.
Квартиры ЖК “Poytaxt Gavhari”
1, 2, 3 и 4 комнатные квартиры выставлены на продажу. Их высота потолков составляет 3,4 метра а площадь от 62 м² до 139 м².