Yunusobod tumani, Yangishaxar ko'chasi
"Musaffo" - bu innovatsion g'oyalarga boy biznes - klass turar - joy majmuasi. Art House kompaniyasi xalqimizga 127 000 m² maydonga ega katta loyihani taqdim etdi. Yashovchilarning ehtiyojlari uchun majmuaning o'zida barcha qulayliklar yaratiladi. Majmuada 9 ta ko'p qavatli uylar qurilgan va kattalar va bolalarga birdek yoqadigan dam olish zonalari tashkil etilgan. 16 qavatli binolar hi – tech uslubida qurilgan va yuqori qavatlarda betakror ko'rinishga ega ochiq dam olish zonalari mavjud. Siz xonadonni 100% to'lov amalga oshirib yoki bo'lib to'lash orqali sotib olishingiz mumkin.
"Musaffo" turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yunusobod tumani Yangishahar ko'chasida joylashgan. Uydan Yunusobod metrosigacha atigi 20 daqiqa piyoda masofadir. Shuningdek, uyga yaqin joyda 58 - maktab, bolalar bog'chasi, poliklinika, go'zallik saloni, Korzinka supermarketi va dorixona mavjud.
Yuqori qavatdagi ochiq maydonda rang - barang bolalar o'yingohi va sport maydonchasi tashkil etilgan. Dam olish zonalarida yozgi basseyn va uning atrofida zamonaviy o'rindiqlar o'rnatilgan. Bu hudud o'simliklar va daraxtlar bilan yanada jozibali ko'rinadi. Bunday sharoitda yozgi ta'til uchun chet elga dam olishga chiqishning hojati yo'q. Shuningdek, avtomobillar xavfsizligi uchun yer osti va yer usti avtoturargohlari ham tashkil etilgan.
"Musaffo" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xaridorlarga bir, ikki va uch xonali xonadonlar taqdim etiladi. Ularning maydoni 46 m² dan 88 m² gacha. Barcha xonadonlar qora ishlov ko'rinishiga ega. Xonadon egasi o'z xohishiga ko'ra ta'mirlashi va uni jihozlashi mumkin.

3-комн, 66 м², 4/10 эт.
“Musaffo” - это жилой комплекс бизнес - класса, богатый инновационными идеями. Компания Art House представила нашему народу большой проект площадью 127 000 м². Для нужд жильцов в самом комплексе будут созданы все удобства. В комплексе построено 9 многоэтажных домов и организованы зоны отдыха, которые одинаково нравятся взрослым и детям. 16 - этажные здания построены в стиле хай - тек, а на верхних этажах расположены зоны отдыха на открытом воздухе с уникальным видом. Вы можете приобрести квартиру, заплатив 100% или в рассрочку.
Инфраструктура ЖК “Musaffo”
Комплекс расположен на улице Янгишахар Юнусабадского района. От дома до метро Юнусабад всего 20 минут ходьбы. Также недалеко от дома находится школа № 58, детский сад, поликлиника, салон красоты, супермаркет Korzinka и аптека.
На открытой зоне есть красочная детская и спортивная площадка. В зонах отдыха есть летний бассейн и современные скамейки вокруг него. Эта территория выглядит более привлекательно с растениями и деревьями. При таких условиях нет необходимости выезжать на отдых за границу на летние каникулы. Также для безопасности автомобилей организованы подземные и надземные парковки.
Квартиры ЖК “Musaffo”
Покупателям предлагаются однокомнатные, двухкомнатные и трехкомнатные квартиры. Их площадь составляет от 46 м² до 88 м². Все квартиры в виде черновой отделки. Хозяин квартиры может сделать ремонт и обустроить его по своему вкусу.