"Marvarid" turar - joy majmuasining uylari Yunusobod tumanidagi eng go'zal binolardan biriga aylandi. Osiyo Stroy qurilish kompaniyasi va uning jamoasi loyihalashda katta va kichik yoshdagi yashovchilarning ehtiyojlarini hisobga olgan holda eng qulay sharoitlarni yaratishga muvaffaq bo'ldilar. 9 qavatli oq binoga noodatiy dizayndagi gumbazlar va qalin ustunlar hashamatli ko'rinish bera oldi. Binoning yuqori qavatlarida shaharning ajoyib manzaralarini taqdim etadigan ochiq yo'lakchalar mavjud. Xonadonlardagi balkonlar ham keng bo'lib, bu yerda siz o'tirib toza havoda dam olishingiz mumkin.
"Marvarid" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua rivojlangan hududda joylashganligi sababli, xonadonlarning yangi egalari o'qish yoki ishga borishda qiyinchiliklarga duch kelmaydilar. Uydan 2 qadam narida 247 - maktab, Turkiston metrosi, tibbiyot markazi, supermarket, dorixona va kafe mavjud.
Kichkina favvora, ekilgan manzarali daraxtlar va o'simliklar hovlida yoqimli muhit yarata oldi. Farzandlaringiz zerikmasligi uchun keng o'yin maydonchasi ham tashkil etilgan. Yer osti va yer usti avtoturargohlari qurilishidan maqsad barcha transport vositalari uchun yetarli joy tashkil etishdir.
"Marvarid" turar - joy majmuasining xonadonlari
Loyiha bo'yicha ko'p qavatli uyda 1, 2, 3, 4 va 5 xonali xonadonlarni qurish rejalashtirilgan. Ularning maydoni 52 m² dan 240 m² gacha. Xonadonlarda isitish tizimining individualligi xonadagi haroratni mustaqil ravishda boshqarishga imkon beradi.

offers/4a/a5/4aa59bdb48c059bb4d47f29cc024e7d7.jpeg
Дома жилого комплекса "Marvarid" стали одним из самых красивых зданий Юнусабадского района. Строительная компания Osiyo Stroy и ее команда сумели создать при проектировании максимально комфортные условия с учетом потребностей старших и младших жильцов. В 9 - этажном белом здании купола и толстые колонны в необычном стиле смогли придать роскошный вид. На верхних этажах здания также есть открытые дорожки, откуда открывается прекрасный вид на город. Балконы в квартирах также просторные, здесь можно посидеть и отдохнуть на свежем воздухе.
Инфраструктура ЖК "Marvarid"
Благодаря тому, что комплекс расположен в развитом районе, у новых владельцев квартир не возникнет трудностей с обучением или выходом на работу. В 2 шагах от дома находятся школа № 247, метро Туркестан, медицинский центр, супермаркет, аптека и кафе.
Небольшой фонтан, посаженные декоративные деревья и растения создают приятную атмосферу во дворе. Также организована просторная игровая площадка, чтобы вашим детям не было скучно. Целью строительства подземной и надземной парковки является обеспечение достаточного количества мест для всех автомобилей.
Квартиры ЖК "Marvarid"
По проекту в многоэтажном доме планируется построить квартиры с 1, 2, 3, 4 и 5 комнатами. Их площадь составляет от 52 м² до 240 м². Индивидуальность системы отопления в квартирах позволяет самостоятельно контролировать температуру в помещении.