3-xonali, 84 м², 5/10 q.
"Kazakhstan Residence" - bu barcha yuqori talablarga javob beradigan komfort - klass turar - joy majmuasi. Umumiy maydoni 74 000 m² bo'lgan majmua Yunusobod tumanida joylashgan. Bir qarashda u haqiqiy saroyni eslatadi. Binoning arxitekturasi bir nechta uslublarning uyg'unligida qurilgan. Oq g'ishtli elementlar va qalin ko'rinishdagi ustunlar binoni yanada jozibali qiladi. Bunday zamonaviy uylar zamonaviy oilalarga juda yarashadi.
"Kazakhstan Residence" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Minor metrosi yaqinida joylashgan. Boshqa jamoat transporti bekatlari ham yaqin masofada mavjud. Uning atrofida davlat maktablari, bolalar bog'chasi, Minor masjidi va savdo markazlari joylashgan.
Binoda savdo markazlari uchun ham joylar ajratilgan. Sizning kuningiz zerikarli bo'lmasligi uchun hovlida bir - biridan ajoyib sharoitlar yaratilgan. Hovlining markazida favvora mavjud bo'lib, u aholiga estetik zavq bag'ishlaydi, uning atrofi esa yashil maydon ko'rinishidadir. Shuningdek, loyihada kinoteatr tashkil qilish ham ko'zda tutilgan.Bu  yozgi kunlaringizni yanada qiziqarli o'tkazish uchundir. Hovlining bir burchagida o'yin maydonchasi tashkil etilgan. Avtomobillar uchun ham alohida ochiq va yopiq avtoturargohlar mavjud.
"Kazakhstan Residence" turar - joy majmuasining xonadonlari
9 qavatli binoda 160 ta xonadon sotuvga mo'ljallangan. Ular 1 xonalidan 4 xonaligacha bo'lgan xonadonlardir, maydoni esa 47,6 м² dan 217,6  gachani tashkil qiladi. O'zingiz afzal ko'rgan qavatdan xonadon va maydonni tanlashingiz mumkin.

3-комн, 84 м², 5/10 эт.
“Kazakhstan Residence” - это жилой комплекс комфорт - класса, отвечающий всем высоким требованиям. Комплекс общей площадью 74 000 м² расположен в Юнусабадском районе. На первый взгляд напоминает настоящий дворец. Архитектура здания построена в сочетании нескольких стилей. Белые кирпичные элементы и выпуклые колонны делают здание более привлекательным. Для современных семей прекрасно подойдут такие современные дома.
Инфраструктура ЖК “Kazakhstan Residence”
Комплекс расположен недалеко от метро Minor. Другие остановки общественного транспорта также находятся в пешей доступности. Государственные школы, детский сад, мечеть Minor и торговые центры существуют в непосредственной близости от комплекса.
В здании имеются коммерческие помещения. Во дворе созданы прекрасные условия, чтобы ваш день не был скучным. В центре двора установлен фонтан, который доставляет эстетическое удовольствие жителям, а вокруг него организована зеленая зона. В проект также входит организация кинотеатра, чтобы ваши летние дни были более интересными. Один уголок предназначен для детской площадки. Также есть отдельные открытые и закрытые парковки для автомобилей.
Квартиры ЖК “Kazakhstan Residence”
Всего на продажу выставлено 160 квартир. Они имеют от 1 до 6 комнат и составляют площадь от 47,6 м² до 217,6 м². Вы можете выбрать квартиру и площадь на предпочитаемом этаже.