Solid Story qurilish kompaniyasi zamonaviy sharoitga ega xonadon sotib olishni istaganlar uchun "Кадышева" turar - joy majmuasi loyihasini taqdim etdi. Majmuaning umumiy maydoni 4 500 m² ni tashkil etgan bo'lib, uning atrofi o'ralgan va daraxtlarga boydir. 2 ta yetti qavatli bino uchun klassik uslub tanlangan, qurilishda esa zamonaviy texnologiyalar va sifatli materiallardan foydalanilgan. Majmuaga kirganingizda siz hovlida haqiqiy oilaviy muhit va ajoyib shinamlikni his qilasiz. Loyiha asoschilari tomonidan zamonaviy xonadonlar uchun hamyonbop narxlar belgilangan.
"Кадышева" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yashnobod tumani Xosiyat ko'chasida joylashgan. Majmuaning tashqi infratuzilmasi boyligi tufayli barcha kerakli obyektlarni yaqin masofadan topasiz. Avtobus bekatlari, maktab, savdo markazi, xususiy bolalar bog'chasi, bank, bog'lar, supermarketlar va go'zallik salonlari ham uyga yaqin joylashgandir.
Hovlida sayr qilish uchun tekis yo'lakchalar va ochiq havoda o'tirishni istaganlar uchun bir nechta o'rindiqlar mavjud. Loyihada barcha transport vositalarining joylashuvini hisobga olgan holda yer osti va yer usti avtoturargohlar tashkil qilish ko'zda tutilgan. Majmuadagi mukammal xavfsizlik tizimi tufayli siz va oilangiz doimo hotirjamdir.
"Кадышева" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xonadonlarni toza ishlov ko'rinishida sotib olish vaqt va pulni tejashga yordam beradi. Xonadonlarning balandligi 3,1 metrni tashkil qiladi. Uylarga o'rnatilgan tezyurar liftlar sizni bir zumda istalgan qavatga olib chiqadi.

Строительная компания Solid Story представила проект жилого комплекса "Кадышева" для желающих приобрести квартиру с современными условиями. Общая площадь комплекса составляет 4 500 м², а его территория огорожена и богата деревьями. Для 2 семиэтажных зданий был выбран классический стиль, а при строительстве использовались современные технологии и качественные материалы. Войдя в комплекс, вы почувствуете настоящую семейную атмосферу и нежный уют во дворе. Основатели проекта установили доступные цены на современные квартиры.
Инфраструктура ЖК "Кадышева"
Комплекс расположен на улице Хосият Яшнабадского района. Благодаря богатству внешней инфраструктуры комплекса, все необходимые объекты найдется в нескольких минутах ходьбы. Автобусные остановки, школа, торговый центр, частный детский сад, банк, парки, супермаркеты и салоны красоты также находятся недалеко от дома.
Во дворе есть ровные дорожки для прогулок и несколько скамеек для тех, кто хочет посидеть на свежем воздухе. Проект предусматривает организацию подземной и надземной парковок с учетом вместимости всех автомобилей. Благодаря совершенной системе безопасности в комплексе вы и ваша семья всегда в безопасности.
Квартиры ЖК "Кадышева"
Покупка квартир в виде чистовой отделки поможет вам сэкономить время и средства. Квартиры имеют высоту потолков 3.1 метра. Скоростные лифты, установленные в домах, мгновенно поднимут вас на любой этаж.