"Дворец" turar - joy majmuasi xonadonlarning yangi egalarini barcha zarur sharoitlar bilan ta'minlaydi. Majmuada siz yashil zonalarni, ko'p qavatli uylarni va hatto mehmonxonani ko'rishingiz mumkin. Uylar hi – tech uslubida qurilgan bo'lib, zamonaviy ko'rinishga egadir. Qurilish uchun foydalanilgan sifatli materiallar uylarning mustahkamligi garovidir. Xonadonni shovqindan himoya qilish va unda havo yaxshi aylanishi uchun binoning devorlari g'ishtdan qurilgan. Uy egalari va ularning shaxsiy mulklari xavfsizligi uchun majmuada kuzatuv kameralari o'rnatilgan.
"Дворец" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Uyning joylashuvi qulay yashashda katta ahamiyatga egadir. Majmua Yashnobod tumanida joylashgan bo'lib, bu tuman ko'p yo'nalishlarda rivojlanganligi bilan boshqalardan ajralib turadi. Uydan 10 daqiqalik piyoda masofada Olmos metrosi, supermarket, bank, maktab, bolalar bog'chasi, poliklinika va dorixona mavjud.
Dam olish zonalarida siz ochiq havoda o'tirib, qo'shnilaringiz yoki yaqinlaringiz bilan suhbatlashishingiz mumkin. Bu vaqtda sizning bolalaringiz yozgi o'yin maydonchasida do'stlari bilan quvnoq vaqt o'tkazadilar. Yashovchilar va ularning mehmonlari avtomobillarini qulay joylashtirishi uchun yopiq avtoturargohlar tashkil etilgan.
"Дворец" turar - joy majmuasining xonadonlari
7 qavatli binolarda tezyurar liftlar o'rnatilgan. Xaridorlarga 1, 2 va 3 xonali xonadonlar taklif etiladi. Bir xonali xonadonning maydoni 35 m² dan boshlanadi. Har bir xonadon IP domofon bilan jihozlangan. Ushbu uylarda majmuaning nomiga mos holda shohona hayot kechirasiz.

Жилой комплекс "Дворец" обеспечивает важные условия для новых владельцев квартир. В комплексе можно увидеть зеленые зоны, многоэтажные дома и даже гостиницу. Дома построены в стиле хай - тек и имеют современный вид. Качественные материалы, используемые для строительства, являются залогом долговечности домов. Чтобы в квартире была хорошая шумоизоляция и вентиляция, стены здания возводят из кирпича. Для безопасности домовладельцев и их личного имущества в комплексе установлены камеры наблюдения.
Инфраструктура ЖК "Дворец"
Расположение дома также имеет большое значение для комфортного проживания. Комплекс расположен в Яшнабадском районе, который отличается от других своей развитостью во многих отношениях. В 10 минутах ходьбы от дома находится метро Алмаз, супермаркет, банк, школа, детский сад, поликлиника и аптека.
В зонах отдыха можно посидеть на свежем воздухе, разговаривая с соседями или близкими людьми. В это время ваши дети также весело проведут время с друзьями на летней игровой площадке. Для размещения автомобилей жильцов и их гостей организованы крытые парковки.
Квартиры ЖК "Дворец"
В 7 - этажных зданиях установлены скоростные лифты. Покупателям предлагаются 1, 2 и 3 - комнатные квартиры. Площадь однокомнатных квартир начинается от 35 м². Каждая квартира оборудована IP домофоном. В этих домах вы будете жить настоящей королевской жизнью, соответствующей названию комплекса.