4-xonali, 103 м², 2/14 q.
"Imperial Club City" elita turar - joy majmuasi xalqimizga shahar markazidan zamonaviy xonadonlarni taklif etadi. Ushbu yirik loyiha uchun 45 000 m² maydon ajratilgan. Majmua sizga ko'plab qulayliklarni taklif etadi. Majmuada siz qulay yashashingiz, dam olishingiz va hatto biznesingizni rivojlantirishingiz mumkin. Majmuada o'z terrasalariga ega 20 dan ortiq ko'p qavatli uylarni ko'rish mumkin. Loyihaga ko'ra, xaridorlarga 448 ta xonadonlar tayyor holatda topshiriladi. Ushbu majmuaning yana bir afzalligi daraxtlar va o'simliklarning ko'pligi hisoblanadi. Sizning xonadoningizda panoramali derazalar o'rnatilganligi sababli, hovlidagi ajoyib manzarani tomosha qilishingiz mumkin.
"Imperial Club City" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Loyiha bo'yicha uylar qurilishi uchun Yunusobod tumani tanlangan. Uyga yaqin joyda maktab, bolalar bog'chasi, poliklinika, bozor va park joylashgan bo'lib, bu aholi uchun juda qulaydir.
Siz haqiqiy sharoitlardan bahramand bo'lishingiz uchun majmuada kafe va restoran ham mavjud. Sog'lig'ingizga g'amxo'rlik qilgan holda hovuz, fitnes zali va velosiped yo'lakchasi tashkil etilgan. Yer osti va yer usti avtoturargohlarida 2 000 dan ortiq transport vositalari uchun joy mavjud. Shuningdek, tibbiy markaz va tadbirlar uchun alohida xonalarni ham ko'rish mumkin.
"Imperial Club City" turar - joy majmuasining xonadonlari
Majmuada 27 m² maydonga ega studiyadan boshlab keng xonadonlargacha sotuvga mo'ljallangan. 1, 2, 3 va 4 xonali xonadonlarda shiftlari baland va xonalari yorug'. 4 xonali xonadonlar 107 m² maydonni egallaydi.

4-комн, 103 м², 2/14 эт.
Элитный жилой комплекс “Imperial Club City” предлагает нашим людям современные квартиры из центра города. Для этого крупного проекта было выделено 45 000 м². Этот комплекс предлагает вам множество удобств. В комплексе можно комфортно жить, весело отдыхать и даже развивать свой бизнес. В комплексе можно увидеть более 20 многоэтажрных домов с собственными террасами. Согласно проекту, покупателям будут переданы 448 квартир в готовом состоянии. Еще одним преимуществом этого комплекса является обилие деревьев и растительности. Благодаря тому, что в вашей квартире установлены панорамные окна, можно любоваться прекрасным видом во дворе.
Инфраструктура ЖК “Imperial Club City”
Для строительства домов по проекту был выбран Юнусабадский район. Рядом с домом расположены школа, детский сад, поликлиника, рынок и парк, что удобно для жителей.
В комплексе есть кафе, ресторан, чтобы вы могли насладиться настоящим комфортом. Бассейн, фитнес - зал и велосипедная дорожка организованы с заботой о вашем здоровье. Подземная и надземная парковка вмещает более 2000 автомобилей. Также можно увидеть медпункт и отдельные комнаты для проведения мероприятий.
Квартиры ЖК “Imperial Club City”
В комплексе выставлены на продажу от студии площадью 27 м² до просторной квартиры . В 1, 2, 3 и 4 - комнатных квартирах высокие потолки и светлые комнаты. 4 - комнатные квартиры занимают площадь 107 м².