"Bobur Residence" – bu Toshkent markazidagi eng zamonaviy turar - joy majmualaridan biridir. Silver Flex qurilish kompaniyasi yangi qarashlar va g'oyalar bilan majmua loyihasini yaratdi. Yuqori texnologiyalar asosida qurilgan to'rtta 16 qavatli binolar Shayxontohur tumaniga joziba yanada bag'ishlaydi. Uylar keng yozgi terrasalarga ega va ularning har birida insonlar va yuk uchun alohida liftlar o'rnatilgan. Biznes - klass turar - joy majmuasida 26 turdagi rejalashtirishga ega xonadonlardan birini tanlash imkoniyati mavjud. O'rnatilgan kuzatuv kameralari tufayli siz oilangiz va shaxsiy xonadoningiz xavfsizligi haqida qayg'urmasangiz ham bo'ladi.
"Bobur Residence" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Uydan 10 daqiqalik masofada Askiya bozori, Yakkasaroy to'yxonasi, Oybek metrosi, Korzinka supermarketi, savdo markazi, Bobur bog'i va restoranlar joylashgan. Shuningdek, uy yaqinida 321 - maktab, bolalar bog'chasi va bir nechta xususiy ta'lim markazlari mavjud.
Uylarning birinchi qavatlari tijorat maqsadlarida foydalanishga topshirilgan. Farzandlaringiz hovlidagi ochiq o'yin maydonchasida maroqli vaqt o'tkazadilar. O'yingoh yonida futbol maydonchasi va tennis stollari mavjud. Ochiq havoda o'tirishni istagan kattalar uchun qulay dam olish zonalari tashkil etilgan. Hovlini avtomobillarsiz keng bo'lishi uchun yer osti avtoturargohi qurilgan.

4-комн, 108 м², 8/1 эт.
“Bobur Residence” - это один из самых современных жилых комплексов в центре Ташкента. Строительная компания Silver Flex подошла к проектированию комплекса с новыми взглядами и идеями. Четыре дома, построенные в стиле хай - тек из 16 - этажного здания, придают очарование Шайхантахурскому району. Дома имеют широкие летние террасы и в каждой установлены пассажирский и грузовой лифты. Из 26 видов планировочных решений в жилом комплексе бизнес - класса есть возможность выбрать понравившуюся квартиру. Благодаря встроенным камерам наблюдения вы можете не беспокоиться о безопасности своей семьи и личной квартиры.
Инфраструктура ЖК “Bobur Residence”
В 10 минутах езды от дома находятся рынок Аския, свадебный ресторан Yakkasaroy, метро Oybek, супермаркет Korzinka, торговый центр, парк Бабура и рестораны. Рядом с домом также находится школа №321, детский сад и несколько частных образовательных центров.
Первые этажи домов сдавались в коммерческое пользование. Ваши дети будут весело играть на открытой игровой площадке во дворе. Рядом с детской площадкой есть футбольное поле и теннисные столы. Для взрослых, желающих посидеть на свежем воздухе, организованы уютные зоны отдыха. Чтобы двор был просторным без машин, была устроена подземная парковка.
Квартиры ЖК “Bobur Residence”
В комплексе планируется построить более 1 000 квартир. Их высота потолков составляет 3 метра, а площадь - от 42 м² до 278 м².