"Aura" - bu farovon hayot uchun barcha zarur shart – sharoitlarga ega komfort - klass turar - joy majmuasi. Yangi ko'p qavatli uylar va obodonlashtirilgan hovli uchun 3 000 m² maydon ajratilgan. Majmuada zamonaviy dizayndagi beshta 6 qavatli uyni ko'rish mumkin. Bino g'ishtdan qurilgan, uylarning tipi esa monolitdir. Uylarning podyezdlari keng va ularning har biri tezkor liftlar va sifatli yoritkichlar bilan jihozlangan. Zamonaviy xonadonlar uchun hamyonbop narxlarga ega, bundan tashqari, belgilangan narxni bo'lib to'lash imkoniyati mavjud. Ushbu uylardan xonadon sotib olib, yaqinlaringizga quvonch baxsh eting.
"Aura" turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmuaga yaqin joyda siz dam olish, sayr qilish, mazali ovqatlanish yoki xarid qilish uchun barcha kerakli obyektlarni topishingiz mumkin. Shuningdek, yaqin atrofda Chilonzar metrosi, 181 - maktab, savdo markazi, Korzinka supermarketi, dorixona va bolalar bog'chasi mavjud.
Loyiha asoschilari aholiga shunchalik g'amxo'rlik qilishganki, hovlida hatto ochiq oshxonani ham ko'rish mumkin. Bu yerda siz oilangiz yoki yaqinlaringiz bilan suhbatlashib, ochiq havoda ovqat tayyorlashingiz mumkin. Sizning sevimli bolalaringiz keng o'yin maydonchasida qo'shnilar bilan o'ynaydilar. Avtomobilingiz shamol yoki yomg'irli ob - havodan zarar ko'rmasligi uchun hovlida avtoturargoh tashkil etilgan.
"Aura" turar - joy majmuasining xonadonlari
Sotuv uchun bir, ikki va uch xonali xonadonla rtaqdim etilgan. Toza ishlov ko'rinishiga ega xonadonlarning balandligi 3,3 metrni tashkil qiladi. 1

“Aura” - это жилой комплекс комфорт - класса, в котором созданы все необходимые условия для полноценной жизни. Под новые многоэтажные дома и благоустроенный двор отведено 3 000 м². В комплексе можно увидеть пять 6 - этажных домов современного дизайна. Здание построено из кирпича, а тип домов монолитный. Подъезды домов просторные и каждый оснащен скоростными лифтами и качественными лампами. Для современных квартир установлены доступные цены, кроме того, есть возможность оплаты в рассрочку. Подарите радость своим близким, купив квартиры в этих домах.
Инфраструктура ЖК “Aura”
В непосредственной близости от комплекса вы можете найти все необходимые объекты для отдыха, прогулок, вкусной еды или покупок. Также в непосредственной близости находятся метро Чиланзар, школа № 181, торговый центр, супермаркет Korzinka, аптека и детский сад.
Основатели проекта настолько заботились о жильцах, что во дворе можно увидеть даже летнюю кухню. Здесь можно посидеть с семьей или близкими, готовя еду на свежем воздухе. Ваши любимые дети будут играть с соседями на просторной игровой площадке. Во дворе организована парковка, чтобы ваш автомобиль не пострадал от ветра или дождливой погоды.
Квартиры ЖК “Aura”
На продажу представлены однокомнатные, двухкомнатные и трехкомнатные квартиры. Квартиры с чистовой отделкой имеют высоту потолков 3.3 метра.