3-xonali, 105 м², 4/7 q.
"Атмосфера" turar - joy majmuasining uylari zamonaviy uslubda yaratilgan. Panoramli oynalar va to'g'ri tanlangan ranglar 7 qavatli binoda chiroyli uyg'unlikni yarata olgan. Uylarda havo aylanishi va shovqindan yaxshi himoya qilinishi uchun devorlar g'ishtdan qurilgan. Xonadonlardagi qulayliklardan tashqari, chiroyli va shinam hovli sizni va yaqinlaringizni xursand qiladi. Uylarning birinchi qavatlari turli yo'nalishlardagi savdo uchun mo'ljallangan.
"Атмосфера" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmuaning asosiy yo'lga yaqinligi tufayli jamoat transporti bekatlari yaqin joylashgan. 155 - maktab, xususiy bolalar bog'chasi, savdo markazi, istirohat bog'i va tibbiyot markazlari ham uydan uzoq bo'lmagan masofada joylashgan.
Majmuada yosh bolalar zerikmasliklari uchun yumshoq qoplamali yozgi o'yin maydonchasi tashkil etilgan. Ekilgan archa daraxtlari va boshqa dekorativ daraxtlar yoz kunlarida ham hovlida salqin havo bo'lishini ta'minlaydi. Yer osti va yer usti avtoturargohlarda 130 dan ortiq transport vositalari uchun joylar tashkil etiladi. Xavfsizlik uchun kuzatuv kameralari o'rnatilgan va majmuaga kirishda shlagbaum mavjud.

3-комн, 78 м², 6/7 эт.
Дома жилого комплекса "Атмосфера" выполнены в современном стиле. Панорамные окна и правильно подобранные цвета придают 7 - этажному зданию красивую гармонию. В домах стены возвели из кирпича, чтобы обеспечить циркуляцию воздуха и хорошую защиту от шума. Помимо удобств в квартирах, красивый и уютный двор порадует вас и ваших близких. Первые этажи домов предназначены для торговли в разных направлениях.
Инфраструктура ЖК "Атмосфера"
Благодаря близости комплекса к главной дороге, остановки общественного транспорта находятся в непосредственной близости. Школа №155, частный детский сад, торговый центр, парк развлечений и медицинские центры также находятся в нескольких минутах ходьбы от дома.
В комплексе устроена летняя игровая площадка с мягким покрытием, чтобы маленьким детям не было скучно. Посаженные елки и другие декоративные деревья обеспечивают прохладную погоду во дворе даже в летние дни. На подземных и надземных парковках будут организованы места больше 130 автомобилей. Для обеспечения безопасности установлены камеры наблюдения, а при входе в комплекс есть шлагбаум.
Квартиры ЖК "Атмосфера"
По проекту в комплексе планируется построить 110 квартир и мансарду на верхнем этаже. Высота потолков в 1, 2, 3 и 4 комнатных квартирах 3 метра. Компания Komfort, которая является основателем проекта, предоставила клиентам прекрасную возможность при покупке квартир.