4-xonali, 78 м², 5/16 q.
"Alfraganus" -Mirobod tumanida joylashgan 9 qavatli yangi turar joy majmuasi. Ushbu majmuani loyihalashda barcha ehtiyojlar hisobga olingan: qulay hudud tanlangan, ish va o'qishga borish uchun infratuzilmaga e'tibor berilgan va barcha zarur sharoitlar yaratilgan.
Katta panoramali derazalar xonalarni kun bo'yi tabiiy yorug'lik bilan ta'minlaydi. Bu sizga xonadondan chiqmagan holda tabiatdan zavqlanish imkoniyatini beradi. Bino yuqori texnologiyali uslubda qurilgan bo`lib, hozirda bunday zamonaviy uylarga talab kattadir.
"Alfraganus" turar-joyning asosiy afzalliklari
Majmua tuman markazida joylashgan va boy infratuzilmaga ega. Atrofda maktab, bolalar bog'chasi, savdo markazi, tibbiyot markazi, dam olish maskanlari va bir nechta restoranlar mavjud.
Hovlida aholi uchun landshaft dizaynli dam olish maskani yaratilgan. Bu yerda siz oilangiz yoki do'stlaringiz bilan ochiq havoda dam olishingiz mumkin. Farzandlaringizga yoqadigan rang-barang o'yin maydonchasi ham mavjud. Workout zona sport bilan shug'ullanishni yaxshi ko'radiganlar uchun ajratilgan.
200 ta avtomobil uchun to'xtash joyi mavjud. Bu sizning avtomobillaringizni toza va xavfsiz joyda saqlash uchun mo'ljallangan.
"Alfraganus" turar-joy majmuasining xonadonlari
G'ishtli bino 11 ta zamonaviy uydan iborat. Mijozlarga 368 ta tayyor ta'mirlangan xonadonlarni sotuv uchun mo`ljallagan. 47 m² dan 76 m² gacha bo'lgan turli xil xonadonlarni taklif etadi. Xaridorlarga qulaylik yaratish maqsadida xonadonlarni  bo'lib to`lash va kredit asosida sotib olish imkoniyati yaratildi.

3-комн, 54 м², 11/16 эт.
“Alfraganus” - это новый 9-этажный жилой комплекс, расположенный в Мирабадском районе. При проектировании этого комплекса учитывалось все потребности: выбиралась благоприятная зона, уделялось внимание инфраструктуре для работы и учебы и создавали все необходимые условия.
Благодаря большим панорамным окнам комнаты будут обеспечены естественным освещением в течение всего дня. Это дает вам возможность наслаждаться природой, не выходя из квартиры. Здание построено в стиле хай-тек, и сейчас спрос на такие современные дома высок.
Главные особенности ЖК “Alfraganus”
Комплекс расположен в центре района и имеет богатую инфраструктуру. Вокруг есть школа, детский сад, торговый центр, медицинский центр, зоны отдыха и несколько ресторанов.
Во дворе есть зона отдыха с ландшафтным дизайном для жителей. Здесь можно весело провести время с семьей или друзьями на свежем воздухе. Также есть красочная детская площадка, которая понравится вашим детям. А тренировочная зона для тех, кто любит заниматься спортом.
Существует парковка на 200 автомобилей. Он предназначен для хранения ваших автомобилей в чистом и безопасном месте.
Квартиры ЖК “Alfraganus”
Кирпичное здание состоит из 11 современных домов. Предлагает вам 368 готовых отремонтированных квартир. Предлагает квартиры различной планировки площадью от 47 м² до 76 м². Для удобства покупателей была создана возможность покупки квартир в рассрочку и в кредит.