Mamlakatimizda aholi ko'pligi hisobiga uylar va xonadonlarga talab doim yuqori. Ayniqsa, yurtdoshlarimiz katta va kichik oilalar uchun birdek qulay bo'lgan ko'p qavatli uylardan xonadon sotib olishni afzal ko'rishadi. Zarafshon Golden Group qurilish kompaniyasi uzoq vaqtlik mehnat natijasida "Yangi Sebzor" turar - joy majmuasi loyihasini yaratdi. Loyiha asoschilari kelajakdagi uy egalari o'z xonadonlarida barcha qulaylik va shaharda yashashning afzalliklarini his qilishlari uchun harakat qilishdi. Bino sharqona elementlarni birlashtirgan zamonaviy hi – tech uslubida qurilgan.
“Yangi Sebzor” turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmuaga yaqin masofada 22 - maktab, bolalar bog'chasi, Korzinka supermarketi, sirk va Riviera savdo markazi joylashgan. Sizning yangi xonadoningiz farzandlaringizning ish va o'qish joyiga yaqin bo'lishi juda qulaydir.
Hovliga kirganingizdan so'ng, siz xotirjamlikni his qilasiz. Atrof daraxtlar va o'simliklarga boy bo'lganligi sababli, kunduzi ham ko'plab soyali joylar mavjud. Yo'lakchalar tekis va bolalar uchun xavfsizdir. Bu kechki ovqatdan keyin ochiq havoda sayr qilish uchun ajoyib imkoniyatni yaratadi.
"Yangi Sebzor" turar - joy majmuasining xonadonlari
9 qavatli uyning xonadonlari uzluksiz energiya, shuningdek issiq va sovuq suv bilan ta'minlangan. Xaridorlar uchun bir, ikki va uch xonali xonadonlar taqdim etilgan. Narx kelishilgan holda belgilanai. Ushbu xonadonlardan biriga egalik qilib, omadli xaridingizdan zavqlaning.

В нашей стране всегда есть спрос на дома и квартиры за счет большого населения. Особенно многие предпочитают покупать квартиры в многоэтажных домах, которые уютны и удобны для всех семей. Строительная компания Zarafshon Golden Group создала проект жилого комплекса “Yangi Sebzor”, который стал результатом долгих исследований. Основатели проекта старались, чтобы будущие домовладельцы могли ощутить максимальный комфорт в своих квартирах и преимущества жизни в городе. Здание построено в современном стиле хай - тек, в котором сочетаются восточные элементы.
Инфраструктура ЖК “Yangi Sebzor”
В нескольких минутах ходьбы от комплекса находятся школа № 22, детский сад, супермаркет Korzinka, цирк и торговый центр Riviera. Очень удобно, что ваша новая квартира находится рядом с местом работы и учебы ваших детей.
Как только вы войдете во двор, вы почувствуете спокойствие. Благодаря тому, что окрестности богаты деревьями и растительностью, здесь много тенистых мест даже в дневное время. Дорожки ровные и безопасные для детей. Это дает прекрасную возможность прогуляться на свежем воздухе после ужина.
Квартиры ЖК “Yangi Sebzor”
Квартиры 9 - этажного дома обеспечены бесперебойным энергоснабжением, а также горячей и холодной водой. Для покупателей предусмотрены однокомнатные, двухкомнатные и трехкомнатные квартиры. Цена договорная. Наслаждайтесь удачной покупкой, став владельцем одной из этих квартир.