"Yangi Hayot" — bu Toshkentdagi zamonaviy turar-joy majmuasi bo'lib, uchta o'ziga xos 16 qavatli binodan iborat. Ushbu majmua monolit texnologiyasi asosida qurilgan va uchta korpusdan iborat. Majmua yuqori seysmik barqarorligi bilan ajralib turadi,. Bu esa aholining xavfsizligini ta'minlaydi. Butun majmua hududi tunu kun videokuzatuv ostida bo'lib, aholiga xotirjamlik va xavfsizlikni kafolatlaydi.
Eng yaxshi hududda, ToshMI yaqinida joylashgan majmua, uchta park bilan o'ralgan: Eko park, Central park va Ashxobod parki. Shuningdek, yaqin atrofda mashhur kafe, restoranlar, banklar, poliklinika, maktab va bolalar bog'chasi joylashgan.
Quruvchi turli xil rejalashtirishdagi xonadonlarni taklif etadi, jumladan, 57 kv.m maydonga ega shinam bir xonali xonadonlardan tortib, 300 kv.m maydonga ega hashamatli ikki qavatli pentxauslargacha. Har bir xonadon zaruriy muhandislik kommunikatsiyalari, metall eshiklar, Germaniya derazalari va zamonaviy isitish tizimlari bilan jihozlangan bo'lib, sizning qulayligingizni ta'minlaydi.

"Yangi Hayot" — это современный жилой комплекс в Ташкенте, представляющий собой три экстравагантных шестнадцатиэтажных зданий с уникальной архитектурой. Жилой комплекс построен по монолитной технологии и включает в себя три корпуса. Комплекс отличается высокой сейсмостойкостью, что обеспечивает дополнительную безопасность для жителей. Вся территория комплекса находится под круглосуточным видеонаблюдением, гарантируя спокойствие и безопасность каждому жителю.
Расположенный в элитном районе рядом с ТашМИ, комплекс окружен тремя парками: Eko park, Central park и парк Ашхобод. Также в непосредственной близости находятся популярные кафе, рестораны, банки, поликлиника, школа и детский сад.
Компания предлагает разнообразные квартиры различной планировки, начиная от уютных однокомнатных квартир площадью 57 кв.м и заканчивая роскошными двухэтажными пентхаусами в 300 кв.м. Каждая квартира оснащена всеми необходимыми инженерными коммуникациями, металлическими дверьми, немецкими окнами и современными системами отопления для вашего комфорта.