7-xonali, 194 м², 4/7 q.
"Yangi Darhon" - bu shinam xonadonlar va zamonaviy pentxauslardan iborat turar - joy majmuasi. Loyiha bo'yicha majmuada 202 ta xonadon qurish va ularni egalariga toza ishlov ko'rinishida topshirish rejalashtirilgan. 9 qavatli binoning tashqi ko'rinishi uchun go'zal tabiat bilan uyg'unlashgan yashil rangdan foydalanilgan. Ushbu xonadonlardan birini sotib olib, siz keng balkonga ham ega bo'lasiz. Balkonda siz go'zal manzaradan bahramand bo'lishingiz yoki hovlida o'ynayotgan farzandingizni nazorat qilib turishingiz mumkin.
"Yangi Darhon" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua poytaxtning rivojlangan tumanlaridan biri hisoblangan Mirzo - Ulug'bek tumanida joylashgan. Yaqin atrofda siz hayotingizda kerak bo'ladigan bozor, bank, avtoservis, savdo markazi, masjid, ta'lim muassasalari, poliklinika va kafelarni topishingiz mumkin.
Hovli sharoitlari aholining toza havoda yaxshi dam olishlari uchun yaratilgan. Majmuada o'yin maydonchasining mavjudligi bolalar va ota - onalarni xursand qiladi. Sport bilan muntazam shug'ullanishni yaxshi ko'radiganlar uchun zamonaviy jihozlar bilan jihozlangan sport maydonchasi ham tashkil etilgan. Yer osti va yer usti avtoturargohlari barcha yashovchilar mashinalariga joy yetarli bo'lishi uchun tashkil etilgan.
"Yangi Darhon" turar - joy majmuasining xonadonlari
1, 2, 3 va 4 xonali xonadonlar sotuvga mo'ljallangan. Xonadonlar maydoni 70 m² dan 130 m² gacha. Xonadon sotib olayotganda, siz oldindan to'lovni amalga oshirishingiz va keyin qolgan qismini bo'lib to'lashingiz mumkin.

7-комн, 194 м², 4/7 эт.
“Yangi Darhon” - это жилой комплекс, состоящий из уютных квартир и современных пентхаусов. По проекту в комплексе планируется построить 202 квартиры и передать их владельцам в виде чистовой отделки. Для внешнего фасада 9 - этажного здания был использован нежный зеленый цвет, гармонирующий с красивой природой. Купив одну из этих квартир, вы также получите просторный балкон. С балкона вы можете полюбоваться красивым видом или понаблюдать за своим ребенком, играющим во дворе.
Инфраструктура ЖК “Yangi Darhon”
Комплекс расположен в Мирзо - Улугбекском районе, который считается одним из развитых районов столицы. В непосредственной близости можно найти рынок, банк, автосервис, торговый центр, мечеть, учебные заведения, поликлинику и кафе, которые понадобятся вам в вашей жизни.
Условия во дворе созданы для того, чтобы жильцы могли хорошо отдохнуть на свежем воздухе. Наличие детской площадки в комплексе порадует детей и родителей. Для тех, кто любит регулярно заниматься спортом, также организована спортивная площадка с современным оборудованием. Подземная и надземная парковка организованы так, чтобы было достаточно места для автомобилей всех жителей.
Квартиры ЖК “Yangi Darhon”
1, 2, 3 и 4 - комнатные квартиры выставлены на продажу. Площадь квартир составляет от 70 м² до 130 м². При покупке квартиры у вас также есть возможность внести предоплату, а затем оплатить оставшуюся часть в рассрочку.