"Yakkasaroy Stroy" - bu har bir oilaga o'z zamonaviy sharoitlari bilan g'amxo'rlik ko'rsatadigan turar - joy majmuasi. Loyihaning asoschisi Prestije Stroy qurilish kompaniyasi bo'lib, u bugungi kungacha bir nechta ko'rkam uylari bilan xalqimizning ishonchini oqlagan. Ushbu majmuaning umumiy maydoni 2 100 m² ni tashkil etadi va ko'p qavatli uydan tashqari siz bu yerda keng hovlini ko'rishingiz mumkin. 6 qavatli uy Yevropa uslubida qurilgan va tashqi ko'rinishi uchun eng nafis ranglar tanlangan. Ushbu uylarning yana bir afzalligi keng kirish qismlari hisoblanadi. Kirish qismlariga bolalar aravachasini yoki velosipedlarni qo'yishlari mumkin.
"Yakkasaroy Stroy" turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Uydan qisqa masofada siz va oilangiz uchun barcha kerakli muassasalarni topishingiz mumkin. Piyoda masofada maktab, bolalar bog'chasi, restoran, sport zali, istirohat bog'i, go'zallik saloni va bozor mavjud.
Chiroyli dizaynlashtirilgan hovli aholining sevimli joyiga aylanadi. Farzandlaringiz yozgi o'yin maydonchasida do'stlari bilan qiziqarli o'ynaydilar. Aholi o'z transport vositalarini yer osti yoki yer usti avtoturargohlaridan biriga qulay tarzda joylashtirishlari mumkin. Hovlida kuzatuv kameralari o'rnatilganligi tufayli yaqinlaringizning xavfsizligi haqida tashvishlanishga hojat yo'q.
"Yakkasaroy Stroy" turar – joy majmuasining xonadonlari
Ikki va uch xonali xonadonlar xaridorlar uchun qurib bitkaziladi. Xondonlarning maydoni 57 m² dan 65 m² gacha, shiftlarning balandligi esa 3 m.

“Yakkasaroy Stroy” - это жилой комплекс, который с его современными условиями заботится о каждой семье. Основателем проекта является строительная компания Prestije Stroy, которая и по сей день оправдала доверие нашего народа несколькими великолепными домами. Общая площадь этого комплекса составляет 2 100 м² и помимо многоэтажного дома здесь можно увидеть просторный двор. 6 - этажный дом построен в европейском стиле, а для внешнего фасада выбраны самые нежные цвета. Еще одним преимуществом этих домов является просторный подъезд. На подъезд родители могут поставить коляску или детские велосипеды.
Инфраструктура ЖК “Yakkasaroy Stroy”
В нескольких минутах ходьбы от дома можно найти все необходимые учреждения для вас и вашей семьи. В нескольких минутах ходьбы находятся школа, детский сад, ресторан, тренажерный зал, парк развлечений, салон красоты и рынок.
Красиво оформленный двор станет излюбленным местом жителей. Ваши дети весело играют с друзьями на летней игровой площадке. Жители могут удобно разместить свои автомобили на одной из подземных или надземных парковок. Благодаря установленным во дворе камерам видеонаблюдения, вам не нужно беспокоиться о безопасности ваших близких.
Квартиры ЖК “Yakkasaroy Stroy”
Двух и трехкомнатные квартиры будут достроены для покупателей. Площадь квартир составляет от 57 м² до 65 м², а высота потолков - 3 м.